Ring – smart zvonček dostal aktualizovanú verziu

ZDROJ | Ring

Ring dopĺňa nekonečnú kolekciu smart zariadení o tzv. inteligentný zvonček, ktorý vás ochráni pred zlodejmi. Jeho nová verzia prináša aj vylepšené funkcie.

Najväčšou výhodou tohto smart zvončeka je možnosť sa pozrieť cez integrovanú kameru, kto zvoní a buď dotyčného odmietnete alebo ho vpustíte. Ideálna pomôcka pokiaľ vás navštevujú podomoví predavači.

ZDROJ | Ring

Pozrite siNetgear Arlo Pro – Zabezpečte si svoj dom pred možnými zlodejmi

Druhá generácia zvončeku Ring prináša niekoľko zásadných noviniek. Čo sa týka videa, rozlíšenie sa zvýšilo na 1 080p, čiže budete mať krásny HD obraz. Čo sa týka komunikácie, Ring podporuje obojstrannú komunikáciu, takže môžete s daným človekom za dverami bez problémov komunikovať aj cez smartfón.

V podstate ide o klasický interkom, aký môžete vidieť ešte aj v starých filmoch. Jedinou smart funkciou je prepojenie so smartfónom a možnosť vidieť obraz vo vysokom rozlíšení. Ring funguje zároveň ako bezpečnostná kamera, keďže vás upozorní v prípade pohybu.

Najväčšou výhodou však predstavuje možnosť nabíjať batériu bez potreby odmontovať zvonček. Túto záležitosť ste museli vykonávať pri prvej generácii, keďže batéria sa nedala jednoducho vybrať. Na druhej strane batéria vydržala okolo 3-4 mesiace, takže to zas nebolo tak často.

ZDROJ | Ring

Pozrite siZSE Smart Domov – dostupná inteligentná domácnosť

Druhá generácia ponúka vymeniteľné batérie. Výhodou smart zvončeku sú tiež vymeniteľné kryty, ktoré si môžete prispôsobiť podľa preferovanej farby. Medzi novinky patrí aj vylepšené nočné videnie či pozmenený dizajn.

Samotný zvonček môžete ovládať cez podporovanú aplikáciu. Zvonček je odolný voči nepriaznivému počasiu a čo sa týka teplôt, vydrží rozsah -20° až +48°, takže ak nežijete niekde na Sibíri, pokojne si ho môžete kúpiť domov.

Cena zovnčeku je 199 dolárov, čo je trochu prehnané, no ak vás Ring zaujal, môžete si ho kúpiť v amerických obchodoch alebo z oficiálnej stránky zariadenia. Na výber máte okrem bieleho spracovania aj čierne, zlaté a zlato-čierne.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojRing

Komentáre k článku

Milí čitatelia a návštevníci portálu TECHBOX.sk, pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TECHBOX.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac info