Ride1Up ukázal dva elektrické bicykle, ktoré lákajú na prijateľnú cenu

ZDROJ | Ride1Up

Firma Ride1Up ukázala cenovo dostupné modely bicyklov, ktoré síce neponúkajú extravagantný dizajn, ale za to prijateľnú cenu.

ZDROJ | Ride1Up

Pozrite siDelfast Prime 2.0 – elektrický bicykel s dojazdom takmer 400 kilometrov

Ride1Up CORE-5

Cenovo-dostupnejší vstupný model ponúka minimalistický dizajn s 500 Wh LG batériou, ktorá je šikovne ukrytá v ráme bicykla, čiže na prvý pohľad nezistíte, že ide o elektrobicykel.

S pomocou asistencie dosiahnete na tomto bicykli rýchlosť slušných 45 kilometrov za hodinu. K dispozícii je výkonný 500 W motor a nechýba LCD displej na riadidlách s hlavnými informáciami a nastavením asistencie, ktorá ponúka až 9 rôznych úrovní. Pre porovnanie, konkurenčné elektrické bicykle ponúkajú väčšinu štyri úrovne asistencie.

Najhoršou vlastnosťou bicykla je určite nízky dojazd, ktorý je podľa výrobcu iba v rozmedzí 32 až 64 kilometrov v závislosti od hmotnosti jazdca, štýlu jazdy a terénu. Každý bicykel je dodávaný s tzv. K-Shield na ochranu kolesa. Nechýba stojan.

Cena tohto modelu je prijateľných 995 dolárov. Firma Ride1Up posiela bicykel iba v rámci USA a Kanady, no je možné, že sa bicykle objavia aj u európskych distribútorov.

ZDROJ | Ride1Up

Pozrite siSpecialized Turbo Levo SL – najľahší elektrobicykel prichádza

Ride1Up LMT’D

Druhý model vyzerá na prvý pohľad rovnako, no ponúka výkonnejší 750 W motor a maximálny dojazd približne 80 kilometrov, o ktorý sa postará 672 Wh batéria.

Na rozdiel od predchádzajúceho modelu, Ride1Up LMT’D ponúka digitálny farebný LCD displej. Mechanické brzdy z predchádzajúceho modelu vystriedali Tektro Auriga hydraulické brzdy. Ostatné vlastnosti bicykla sú takmer totožné. Cena tohto modelu je 1 695 dolárov.

Pokiaľ vás tieto modely elektrických bicyklov od firmy Ride1Up zaujali, predávať by sa mali začať od júna 2020. Za relatívne prijateľnú cenu ide o minimalistické bicykle, ktoré sú však vhodnejšie na presúvanie po meste než na dlhšie cyklotúry.

ZDROJ | Ride1Up

ZdrojRide1Up

Komentáre k článku