RGNT NO.1 – elektrická motorka, ktorá má štýl

ZDROJ | RGNT

Švédska firma RGNT spustila predobjednávky na novú motorku RGNT NO.1. Tá láka na štýlový dizajn a samozrejme ekologický elektrický pohon.

ZDROJ | RGNT

Po dizajnovej stránke ide o jednu z najvydarenejších elektrických motoriek, ktoré sú na trhu dostupné. Čo sa týka technických špecifikácií, motorka ponúka dojazd 150 kilometrov na jedno nabitie, čo z nej robí ideálnu motorku na presúvanie sa po meste.

O pohon sa stará 11 kW motor a o dojazd 7,7 kWh batéria. Maximálna rýchlosť motorky RGNT NO.1 je 120 kilometrov za hodinu. Jej hmotnosť je 130 kilogramov.

ZDROJ | RGNT

Pozrite siCAKE Kalk INK – cenovo-dostupná elektrická motorka zo Švédska

Motorka tiež disponuje LED svetlami a infotainment systémom so zabudovaným GPS a dotykovým displejom. Zaujme aj motor, ktorý vraj vôbec nepotrebuje údržbu. Prečo by aj potreboval, keď je elektrický a netreba dopĺňať olej.

Pokiaľ vás motorka RGNT NO.1 zaujala, predobjednať sa dá za 10 500 €. Za predobjednávku musíte zložiť depozit 150 €, ktorý sa vám odráta z ceny. Dostupnosť motorky je naplánovaná na prelom júla a augusta 2020. Na RGNT NO.1 si môžete upraviť viacero detailov podľa svojho vkusu vrátane farby a dizajnu sedadla.

Čo na túto štýlovú motorku poviete? Dáte šancu švédskemu start-upu, ktorý sa rozhodol zaujať štýlovým retro dizajnom? Výbornou správou je, že motorka by mala byť bez problémov dostupná v rámci krajín Európskej únie.

ZDROJ | RGNT

ZdrojRGNT

Komentáre k článku