Resize It – zmeňte veľkosť vašich fotografií

Je až prekvapujúce, že tak multimediálne zameraný smartfón, ako je iPhone nemá integrovanú jednoduchú funkciu pre nastavenie veľkosti fotografie. Našťastie všetko pomôže vyriešiť jednoduchá aplikácia.

Ako už samotný názov aplikácie Resize It prezrádza, jedná sa v tomto prípade o aplikáciu, ktorej primárnou úlohou je zmena veľkosti fotografie. Nie vždy totiž chceme zdieľať fotografie v ich maximálnom rozlíšení.

Resize It 4 Resize It 3

Aplikácia samotná je dostupná v dvoch verziách. Ak vám pri jej používaní nebudú vadiť reklamy vystačíte si z bezplatnou verziou. Ak vám budú reklamy neskutočne prekážať, budete musieť investovať 0,99 € do verzie, ktorá reklamy neobsahuje.

Resize It 2 Resize It 6

Používanie aplikácie samotnej je skutočne jednoduché. Postačí ak si po spustení vyberiete fotografiu vo vašom iPhone a následne už môžete zmeniť jej veľkosť. Pripravených máte niekoľko najpoužívanejších veľkostí, ale samozrejme si môžete vybrať aj vlastnú veľkosť. Pri zmene veľkosti môžete zachovať, alebo upraviť pomer strán podľa potreby.

Resize It 5 Resize It 1

Okrem zmeny veľkosti umožní aplikácia aj jednoduché orezanie fotografie do niektorého z najpoužívanejších formátov, alebo jej rotáciu. Ak teda potrebujete napríklad pre váš blog často fotografie v menšom rozlíšení, ako tie, ktoré vytvorí iPhone, je aplikácia Resize It veľmi jednoduchým pomocníkom.

Resize It65%

Veľkosť:
7,7 MB
Platforma:
iOS 7.1 a novší
Cena:
0,00 €

Najjednoduchšia aplikácia určená na rýchlu zmenu veľkosti fotografií vytvorených pomocou vášho iPhonu, ktorá navyše umožní aj ich orezanie a zmenu formátu.

Komentáre k článku