CARLOG 01 – Je Renault Alaskan krajší ako Navara?!

O tom, že automobilky Renault a Nissan tvoria alianciu už vedia určite všetci. Najnovší výsledok s názvom Renault Alaskan je však iný. Pýtate sa prečo?

Aliancia oboch automobiliek Renault a Nissan priniesla už niekoľko vozidiel, ktoré zdieľajú väčšie, alebo menšie množstvo riešení a prvkov. Pripomeňme si napríklad Renault Kadjar, či nový Koleos.

Pozrite siRenault KOLEOS prichádza konečne aj k nám

Najnovší prírastok v rodine s názvom Renault Alaskan je však predsa o niečo iný. Nemyslím tým len to, že sa jedná o pick-up, ktorý doposiaľ v ponuke výrobcu chýbal.

Je to totiž jedno z mála áut, ktoré Renault kompletne prebral od Nissanu a spravil v podstate iba dizajnové zmeny. V tomto prípade to však ani zďaleka nie je na škodu.

Renault Alaskan totiž ponúka všetky výhody, ktoré dôverne poznajú majitelia známeho pick-upu Nissan Navara, avšak v oveľa krajšom šate. Aj keď je to primárne pracant, nemusíte sa báť vyraziť s ním aj na večeru s manželkou, či na dovolenku s deťmi.

Jeho využitie je totiž prudko univerzálne a tak môže byť vašim pomocníkom v práci, ale aj vo voľnom čase. Ak však teraz čakáte bežnú recenziu, ktorú pre vás často pri autách pripravujeme, mám pre vás dobrú správu.

Nový Renault Alaskan si môžete pozrieť na videu. Pripravili sme totiž úplne nový video formát, v ktorom sa s vami budeme deliť o pocity a dojmy z testovania rôznych zaujímavých kúskov.

https://youtu.be/itwT5J-vaKs

Ak teda máte niekoľko minút voľného času, pustite si náš nový CarLOG, v ktorom sa pozrieme na zúbok práve novému Renaultu Alaskan. Verím, že sa vám bude video páčiť. Ak máte pripomienky k prvému vydaniu CarLOG, prípadne nápad na auto, ktoré by sa malo v tejto sérii objaviť, neváhajte sa o ne podeliť, či už priamo pod videom prostredníctvom komentárov, alebo tu pod článkom.

Komentáre k článku