Relive – vytvárajte videá z vašich výletov a športových aktivít bez námahy

ZDROJ | Relive B.V.

Aplikácia Relive je už na trhu už viac než dva roky, pričom jej vydanie sme neprehliadli ani v našej redakcii. Od tej doby však prešla výraznou premenou, priniesla viaceré novinky a najmä počas leta ju stojí za to oprášiť, aj keď ste ju už niekedy v minulosti skúšali.

Aplikácia Relive dokáže automaticky vygenerovať zaujímavé videá z vašich behov, túr či jázd na bicykli, ktoré ste si pomocou GPS zaznamenali do rôznych športových aplikácií. Relive si dokáže vytiahnuť dáta z aplikácií Strava, Runtastic, Suunto, Garmin, Endomondo, MapMyRide, Polar alebo aj Apple Health.

https://youtu.be/ARCuUuvtxls

Relive dokáže do videa vložiť nielen prejdenú trasu, ale napríklad aj informácie o maximálnej rýchlosti, tepe a dokonca aj fotografie, ktoré ste počas vašej aktivity vytvorili. V jednom videu, ktoré môžete ďalej zdieľať s rodinou a priateľmi, tak môžete zhrnúť vaše športové úspechy. Do videa dokonca môžete pridať aj ďalších účastníkov, ktorí s vami športovú aktivitu absolvovali.

Pozrite siStreaks Workout – osobný tréner vo vašom iPhone, Apple Watch alebo Apple TV

Čo je zrejme na aplikácii Relive najlepšie je to, že sa pri jej používaní nemusíte v podstate o nič starať. Ak už si vaše športové aktivity zaznamenávate do niektorej podporovanej aplikácie, po príchode domov si stačí zapnúť aplikáciu Relive a pozrieť hotové video, prípadne doň doplniť ďalšie zábery. Generovanie samotného videa trvá zhruba minútu.

Relive funguje aj ako sociálna sieť pre aktívnych ľudí. V slabšej chvíli sa tak môžete nechať motivovať videami, ktoré na sociálnej sieti zdieľali športovci i bežní ľudia z celého sveta. Celá aplikácia je pritom v základe bezplatná. Pokročilé funkcie získate až po kúpe predplatného s názvom Relive Club.

Obsahom Relive Club je možnosť importu starších aktivít, export videí v HD kvalite, neobmedzený počet úprav videí, možnosť pridania hudobného sprievodu a najmä možnosť tvorby videí z viac než 12-hodinových aktivít, ktoré môžu obsahovať viac než 50 fotografií.

Relive: Run, Ride, Hike & more89%

Veľkosť:
211,5 MB
Platforma:
iOS 9.0 alebo novší, Android 5.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Relive je bezplatná aplikácia, ktorá pre vás automaticky vytvorí zaujímavé videá z vašich športových aktivít bez toho, aby ste museli vedieť strihať alebo upravovať videá.

Komentáre k článku