Reddit môžete mať vďaka apke Nano for Reddit už aj na vašich Apple Watch

Používatelia diskusnej stránky Reddit sa už nemusia nudiť ani v prípade, že nemajú v dosahu svoj telefón, tablet či počítač. S aplikáciou Nano for Reddit nájdu obsah, pre ktorý tam chodia, už aj na hodinkách Apple Watch. Znie to uletene?

Reddit.com sa stabilne drží v rebríčku dvadsiatich najnavštevovanejších webových stránok na svete. Vďačiť za to môže nielen zábavnému, poučnému či inak zaujímavému obsahu, ktorý tvorí samotná komunita, ale aj množstvu tzv. klientov, vďaka ktorým je možné stránku pohodlne prehliadať na takmer akejkoľvek platforme alebo operačnom systéme.

Nikto však zrejme nečakal, že si raz budeme môcť Reddit prehliadať na smart hodinkách. Majú predsa malé obrazovky, nízky výkon a sú zväčša veľmi závislé od smartfónu. Hodinky Apple Watch však napriek tomu dokážu prekvapivo dobre poslúžiť na prehliadanie stránky Reddit na pár minút, keď potrebujete zabiť čas aj bez toho, aby ste mali po ruke váš smartfón.

Will Bishop, v čase vydania prvej verzie aplikácie Nano for Reddit ešte 16-ročný študent, sa rozhodne výzvy preniesť Reddit bez kompromisov na obrazovky hodiniek Apple Watch nezľakol. Na hodinkách si tak môžete pohodlne prehliadať všetky príspevky a komentáre, ktoré môžete hodnotiť karmou a komentáre môžete dokonca aj pridávať. Aplikácia dokonca ponúka aj natívnu podporu príspevkov zo sociálnej siete Twitter.

Aplikáciu Nano for Reddit si môžete do iPhonu a teda následne aj do hodiniek Apple Watch stiahnuť bezplatne z obchodu App Store. Ak by ste však chceli v aplikácii sledovať viaceré subreddity, sledovať GIF anímácie, využívať funkciu Handoff, prispievať komentáre alebo využívať multireddity, budete si musieť zakúpiť verziu Nano Pro. Zaplatiť môžete 2,29 až 4,49 €, výška príspevku je len na vás.

Začiatky hodiniek Apple Watch boli kostrbaté, aplikácie na nich boli pomalé a v podstate nedokázali plnohodnotne fungovať bez telefónu. Nano for Reddit však patrí do pomyselnej novej generácie aplikácií, ktorá funguje na hodinkách kdekoľvek v dosahu Wi-Fi až nezvyčajne dobre a ukazuje, že vytvoriť plnohodnotnú aplikáciu pre hodinky nie je vôbec nemožné.

Nano for Reddit94%

Veľkosť:
34,8 MB
Platforma:
iOS 11.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Nano for Reddit je vydarená aplikácia pre watchOS, resp. hodinky Apple Watch, na ktorým vďaka nej môžete pohodlne prehliadať stránku Reddit v prípade, keď nemôžete alebo nechcete siahnuť po vašom smartfóne.

Komentáre k článku