VIDEORECENZIA nový VW Passat B8 – nabitý technológiami

Nie je veľa áut, z ktorých sme pri testovaní nadšení natoľko, že by sme si ich najradšej odkúpili a nikdy nevrátili. Nový Passat nás prekvapil, nie je to nuda, akoby sa mohlo na prvý dojem zdať.

nový VW Passat

Nový Volkswagen Passat sa nám dostal do rúk v rovnaký termín, ako elite motoristických novinárov. Mali sme tú česť vyskúšať si ho medzi prvými na Slovensku. A stálo to za to. Keďže v TECHBOXe si všímame najmä moderné technológie v automobiloch vrátane bezpečnostných a asistenčných systémov, toto auto sme si mimoriadne užívali. Ponúka totiž takmer vrchol súčasnej ponuky technológií a to napriek tomu, že patrí „len“ do strednej triedy, čiže segmentu D.

nový VW Passat

nový VW Passat

Nebudeme vás zdržiavať textom, aj keď verte nám, že by ste mali čo čítať. Len tlačová správa k novému Passatu B8 má totiž 50 strán A4 (takú si nepamätáme). Ak vás nový Passat zaujíma, pozrite si našu videorecenziu, kde sa dozviete to podstatné o novinke na našich cestách. Určite si preklikajte aj jeho web stránku, ktorú výrobca veľmi pekne spracoval. A povedzte, nie je geniálny?

Ak radi recenzie predsalen aj čítate a vôňa papiera je presne to, čo milujete, tešte sa na nové číslo časopisu TECHBOX 1-2/2015, kde nájdete kompletnú recenziu nového testovaného VW Passatu. Časopis výjde už 3. februára 2015 a kúpite ho vo všetkých dobrých stánkoch na Slovensku.

nový VW Passat

Foto: TECHBOX