VIDEORECENZIA Hyundai Genesis sedan – vstupenka do vyššej triedy

ZDROJ | TECHBOX

Vyskúšali sme to najlepšie, čo Hyundai vyrobil a priniesol aj na Slovensko. Pozrite sa, prečo nový Genesis sedan mieri na najlepších v segmente prémiových automobilov.

Cítil som sa výnimočne, na ten pocit rád spomínam neustále. Šoféroval som nový Genesis sedan, luxusnú limuzínu, za ktorou sa obzerali majitelia aj tých najdrahších nemeckých prémioviek. Keď som ich predbehol, vydýchli si, veď to bol „len obyčajný“ Hyundai.

Hyundai Genesis sedan

Zadné logo Hyundai je jediným poznávacím prvkom, vďaka ktorému tento nablýskaný sedan priradíte kórejskej automobilke. Z môjho pohľadu je to skôr na škodu. Hyundai totiž vyrobil auto, ktoré by si zaslúžilo osobitnú pozornosť a odlíšenie sa, podobne ako Lexus vs. Toyota. Na Slovensku nový Hyundai Genesis sedan kúpite v jedinej výbave a jedinej motorizácii za 59 990 €. Pozrite sa, čo za túto sumu všetko dostanete (podrobný popis výbavy nájdete na stránkach HyundaiPDF cenník).

https://youtu.be/VFCRmGnuUEw

(Ospravedlňujeme sa za zvuk v recenzii. Žiaľ nešťastnou náhodou sme prišli o všetky audio súbory z mikrofónu)

Ak radšej recenzie čítate, tešte sa na nové číslo časopisu TECHBOX 11-12/2014, kde nájdete kompletnú recenziu Hyundai Genesis sedan. Časopis výjde už 20. novembra 2014 a kúpite ho vo všetkých dobrých stánkoch na Slovensku.

Hyundai Genesis sedan

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku