VIDEO – PRVÉ DOJMY z HTC One mini 2

Stalo sa to už trendom, že výrobcovia okrem vlajkovej lode predstavia aj jej zmenšenú verziu, ktorá ponúka podobný dizajn a často aj mnoho vlastností drahšieho a väčšieho smartfónu. Ak sa vám teda páči dizajn HTC One (M8), ale jeho rozmery sú pre vás priveľké, možno bude HTC One mini 2 práve tým smartfónom, na ktorý ste čakali.

HTC One Mini 2

PREČÍTAJTE SI
HTC One mini 2 – druhá generácia zmenšenej vlajkovej lode je na svete

Musíte sa však zmieriť s menším displejom, menej výkonným hardvérom, chýbajúcim duálnym fotoaparátom a množstvom iných drobností, ktoré poskytne exkluzívne iba HTC One (M8). Na druhú stanu získate kompaktnejší smartfón, ktorý zvládne všetko, čo potrebujete a navyše aj dobre vyzerá. Teda aspoň tak nejak by to malo byť v prípade HTC One mini 2.

HTC One Mini 2

Práve nové HTC One mini 2 sa včera objavilo v našej redakcii a my sme neváhali a rýchlo ho porovnali s predchádzajúcou verziou. Oproti nej prináša množstvo vylepšení, najmä kvalitnejší fotoaparát, podporu pamäťových kariet či väčší displej. Ak sa vám teda nechce čakať na kompletnú recenziu, ktorú pre vás pripravujeme, môžete si pozrieť krátky 5-minútový videopohľad.

Ak máte konkrétne otázky k HTC One mini 2, na ktoré by ste chceli dostať odpoveď v recenzii, neváhajte a napíšte nám ich v diskusii pod článkom alebo na e-mail redakcia zavináč techbox.sk :)

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku