Prijímače AB CryptoBox 702T HD a 702T mini HD potešia cenou aj rozmermi

Niekedy nie je potrebné vlastniť maximálne vybavený prijímač. Mnoho používateľov, vzhľadom na rôzne okolnosti, siahne po základe, ktorý poskytne aspoň základnú zábavu.

Naše hodnotenie

85%
0 100

Výhody

  • overený výrobca
  • príjem HD vysielania a podpora H.265
  • cena

Nevýhody

  • základná ponuka programov

Jednou vetou

AB CryptoBox 702T HD a 702T mini HD sú jednoduché terestriálne prijímače, ktoré sa vyznačujú jednoduchým ovládaním a cenou - práve preto sa jedná o zariadenia určené najmä menej náročným používateľom.

Do tejto kategórie patria aj jednoduché terestriálne prijímače AB CryptoBox 702T HD a 702T mini HD. Áno jedná sa o kompaktné terestriálne prijímače určené najmä pre menej náročných používateľov. Ak však nechcete riešiť parabolu, platby operátorovi za programy, ktoré ani poriadne nesledujete a napríklad na chate chcete mať večer aspoň nejaké vysielanie, môže byť práve terestriálny prijímač dobrou voľbou.

Okrem známeho a overeného výrobcu totiž táto dvojica zaujme aj cenou. Menší prijímač AB CryptoBox 702T mini HD vás bude stáť len 27 €. Pritom získate jednoduchý prijímač, ktorý ponúka nielen rýchle nastavenie, ale aj pohodlné ovládanie. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete hravo umiestniť za televízor.

Na ovládanie využijete pribalený infračervený ovládač s integrovaným displejom pre zobrazenie nastaveného kanála. Samozrejmosťou je príjem HD vysielania a podpora nového kodeku H.265, takže budete pripravení aj do budúcnosti. Prekvapí aj možnosť nahrávania vysielania na externý USB disk, pričom máte k dispozícii rovno dvojicu portov.

Terestriálne prijímače môžete využiť aj na prehrávanie vlastného obsahu – a to videí aj fotografií.

V prípade modelu CryptoBox 702T mini HD poteší aj podpora HDMI CEC, takže na ovládanie prijímača a televízora využijete len jedno diaľkové ovládanie. Ak by ste sa rozhodli pre väčší model AB CryptoBox 702T HD, za cenu 44,90 €, získate navyše ešte možnosť príjmu káblového vysielania a pripojenie k sieti prostredníctvom Ethernet portu. To môžete využiť pre sieťové funkcie, ako je čítačka RSS správ, počasie, kalendár a niekoľko základných hier.

Pozrite siRaz nastavíš a potom už len používaš – AB CryptoBox 700HD mini

Okrem toho si môžete dokúpiť aj Wi-Fi dongle a využiť tak bezdrôtové pripojenie. V jeho prípade však v balení nenájdete IR prijímač a chýbať bude aj podpora HDMI CEC. Okrem pribaleného diaľkového ovládania si môžete k prijímaču dokúpiť aj jednoduchý ovládač, ktorý disponuje iba základnými tlačidlami.

Zdrojab-com

Komentáre k článku