HALO BACK Super Cable – kábel, ktorý vás prežije

ZDROJ | haloback.com

Ak ste sa už aj vy stretli s tým, že sa vám z ničoho nič roztrhol kábel na nabíjanie vášho smartfónu, máme pre vás riešenie, ktoré vydrží. HALO BACK Super Cable totiž zvládne utiahnuť aj auto.

Naše hodnotenie

95%
0 100

Výhody

  • odolný dizajn
  • kábel sa nezamotáva
  • veľký výber typov

Nevýhody

  • nevýrazná značka úchopu
  • zachytáva nečistoty

Jednou vetou

Človek by ani nepovedal, koľko vývoja môže stáť za tak jednoduchou vecou, ako je kábel, pritom HALO BACK Super Cable ponúka nielen odolnosť, ale aj jednoduché používanie a rýchlejšie nabíjanie.

Stavím sa, že mnohí majitelia iPhonov sa už stretli s tým, že ich Lightning kábel sa sám od seba rozhodol, že sa roztrhne. Postupným používaním sa jeho konce opotrebujú a postupne sa na svetlo sveta dostane samotné vedenie. Riešením je kábel HALO BACK Super Cable.

ZDROJ | haloback.com

Je to totiž unikátny kábel, ktorý toho vydrží skutočne veľa. Už pri prvom kontakte pochopíte, že toto nie je kábel, ktorý sa po niekoľkých mesiacoch rozpadne. Jadro kábla je totiž tvorené kevlarom, na ktorom sú ostatné vrstvy.

ZDROJ | haloback.com

Kábel bol testovaný na 20 tisíc prehnutí, ktoré vydrží. Bežne dodávané káble k smartfónom vydržia približne 2 000 až 3 000 ohnutí. HALO BACK Super Cable je pritom dostupný ako USB-C, microUSB a Apple Lightning kábel v dvoch farebných verziách.

ZDROJ | haloback.com

Odolnosť kábla je dokonca na takej úrovni, že s ním môžete smelo ťahať auto. Nie žeby niekoho napadlo využiť USB kábel k svojmu smartfónu práve týmto spôsobom, ale ako môžete vidieť na nasledujúcom videu, HALO BACK Super Cable toho vydrží naozaj veľa.

https://youtu.be/ByP71PdFQjg
https://youtu.be/T8lpgl1JE8w

Patentovaná technológia navyše umožní aj rýchlejšie nabíjanie iPhonu. Podľa výrobcu je schopný tento kábel dobiť iPhone až trojnásobne rýchlejšie, ako štandardný dodávaný kábel. 

ZDROJ | haloback.com

Unikátna povrchová štruktúra kábla má ešte jednu veľkú výhodu. Kábel sa vďaka nej počas používania vôbec nezamotáva. Pri bežnom používaní poteší aj jednoduchý suchý zips, ktorý na kábli nájdete. Vďaka nemu môžete počas prenášania kábel jednoducho namotať.

ZDROJ | haloback.com

Výrobca sa chváli ešte jedným zaujímavým dizajnovým riešením. Je ním upravený dizajn časti s veľkým USB konektorom, vďaka ktorému by ste sa mali vyhnúť neustálemu opačnému vkladaniu kábla do počítača.

Nápad je to super, keďže priamo na koncovke je jedna strana mierne vyvýšená a je v nej vytvorený priestor pre palec. Pri používaní som však zistil, že táto značka je až príliš nevýrazná, takže aj napriek tomuto riešeniu sa mi pár krát stalo, že som do nabíjačky kábel vkladal opačne.

ZDROJ | haloback.com

Aj napriek tomu môžem kábel HALO BACK Super Cable len odporučiť. Je solídne spracovaný a výrobca na neho ponúka doživotnú záruku. Ak sa vám teda pravidelne stáva, že svoj kábel roztrhnete, vyskúšajte tento. Budete určite spokojný.

Za cenu 25,99 € si môžete HALO BACK Super Cable kúpiť v sietí predajní mobilonline.sk.

 

Komentáre k článku