Realme Watch S Pro s 2-týždňovou výdržou?

ZDROJ | Realme

Realme len deň pred Vianocami predstavil dvojicu smarthodiniek a slúchadlá Buds Air Pro Master Edition. Používatelia sa už čoskoro môžu tešiť na zaujímavé modely s priaznivou cenovkou, predaj modelu Watch S Pro sa má spustiť už na budúci týždeň.

Realme Watch S Pro

Smarthodinky Watch S Pro sa podobajú na model Watch S. Majú 1,39-palcový AMOLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixlov. Poháňa ich čipset ARM Cortex-M4, ktorý beží na vlastnej platforme. Batéria s kapacitou 420 mAh podľa výrobcu zabezpečí až 14-dňovú výdrž.

ZDROJ | Realme

Puzdro zariadenia je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele SUS316L, hmotnosť s remienkom je 63,5 gramov. Remienky sú k dispozícii zo silikónu a vegánskej kože (= plast?) v štyroch farbách (čierna, modrá, hnedá, zelená). Hodinky sú štandardne dodávané s remienkom v čiernej farbe.

ZDROJ | Realme

Hodinky ponúkajú viac ako stovku ciferníkov, nechýba možnosť vytvoriť si originálny z vlastných fotografií. Watch S Pro ponúkajú monitoring srdcového tepu, odmerajú hladinu kyslíka v krvi (SpO2), sledujú spánok a disponujú 15-timi športovými režimami.

ZDROJ | Realme

Z ďalších funkcií môžeme spomenúť upozornenia na nečinnosť, pitný režim, prichádzajúce hovory či ovládanie fotoaparátu a prehrávanie hudby. Nechýba GPS a vodotesnosť do 50 metrov.

Realme Watch S Pro sa začne predávať od 29. decembra na stránkach výrobcu, alebo v e-shope Flipkart. Cena inteligentných hodiniek je 110 eur (9 999 INR).

Pozrite siRealme má prvé smarthodinky, stoja ako remienok na Apple Watch

Realme Watch S Master Edition

ZDROJ | Realme

Špeciálnu edíciu navrhol kórejský dizajnér Grafflex. Ako je zrejmé podľa názvu, má rovnaké prvky ako model Realme Watch S, prichádza však s exkluzívnymi remienkami, ciferníkmi a obalom s nálepkami.

Realme Watch S Master Edition sa budú predávať 110 eur (5 999 INR), dátum predaja zatiaľ nebol oznámený.

Všetky tri verzie Realme S Master Edition majú vymeniteľné remienky. Silikónové budú na výber v oranžovej, modrej a zelenej farbe, do predaja prídu 5. januára za 7 eur (499 INR). K dispozícii budú aj v prevedení z vegánskej kože v hnedej, čiernej, modrej a zelenej farbe za zhruba 14 eur, dátum predaja bude spresnený neskôr.

Realme Buds Air Pro Master Edition

Okrem smarthodiniek predstavil Relame špeciálnu edíciu slúchadiel Buds Air Pro Master Edition. Navrhol ich Jose Levy, parametrovo sú zhodné, ako bežná verzia, zmenený je len ich dizajn a farba. Predávať sa začnú od 8. januára na stránkach výrobcu, alebo v e-shope Flipkart. Ich cena bude 55 eur (4 999 INR).

ZDROJ | Realme

ZdrojRealme

Komentáre k článku