Vianočné darčeky už pred Mikulášom od Telekomu. Využite ich aj vy!

ZDROJ | Jill Wellington/Pixabay

Prichádza romantický čas, kedy je dávať viac, než dostávať. Zdá sa, že Telekom na nás myslí už v predstihu, preto dnes predstavil ďalšie dve novinky svojej vianočnej kampane. Viete čo dal do ponuky?

Prvé prekvapenie obsahuje balík s 15 GB dát pre všetkých zákazníkov Telekomu s paušálom. Aktivovať si ho budete môcť od pondelka, 30. novembra do 31. decembra 2020 z aplikácie Telekom (Android, AppGallery, iOS).

ZDROJ | Unsplash

Dáta v darčeku budú platiť do 31. decembra 23:59, neminuté dáta prepadnú, neprenesú sa. Darček budú môcť využívať rezidenční, ale aj biznis zákazníci. Najprv sa budú míňať dáta z darčeka, až potom dáta z paušálu používateľa.

Výbornou správou je, že balík 15 GB dostane každý zákazník, bez ohľadu na to, či používa menší program (napríklad ÁNO S, Základ 11), alebo niektorý z vyšších programov.

Pozrite siAj Telekom bude cez Vianoce rozdávať darček každému, aj verným zákazníkom

Druhým darčekom je nekonečná zdieľaná SIM karta k nekonečným paušálom. SIM karta je určená pre nekonečné paušály (Dáta HD, Nekonečno SD, HD, MAX, Biznis Nekonečno SD, HD, MAX). Ide teda o druhú SIM kartu, ktorá je prepojená s hlavnou SIM v bežnom paušále.

SIM-ka funguje tak, že dcérska SIM karta zdieľa vlastnosti a rýchlosti hlavnej SIM karty. Ak má teda paušál plnú rýchlosť dát, rovnako funguje aj hlavná. Ak sú balíky dát plnou rýchlosťou vyčerpané a majú už nastavenú rýchlosť na 10 Mbps (napr. Nekonečno HD), bude ho mať aj zdieľaná SIM-ka.

ZDROJ | Samsung

Zákazník si môže vziať nekonečnú zdieľanú SIM kartu na 90 dní zadarmo, keď si zakúpi nekonečný paušál. Po tomto období bude zdieľaná SIM neaktívna alebo si jednoducho cez SMS požiada o pokračovanie a bude platiť poplatok 6 eur mesačne. Zdieľaná SIM karta na 90 dní zdarma je k dispozícii už od dnešného dňa, platiť bude do 28. februára 2021.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku