Razer vyrobil ovládač pre Xbox One, je na čo pozerať

Razer Wolverine Ultimate. Taký je názov nového ovládača, ktorý Razer vytvoril špeciálne pre hernú konzolu Xbox One. A kde sa udiali zmeny?

Klasický Xbox ovládač je určený takmer pre každého hráča. Je dostatočne ergonomický, ponúkne potrebné množstvo tlačidiel. Razer Wolverine Ultimate je však určený pre to 1%, ktoré berie hranie skutočne vážne.

ZDROJ | Razer

Veľkým prekvapením je fakt, že samotný ovládač nie je bezdrôtový. S počítačom či Xboxom komunikuje cez 3 metre dlhý kábel, ktorý sa vsunie do USB portu.

Pozrite siRazer BlackWidow Chroma V2 – vysoká kvalita za vysokú cenu

Po vzore ostatného PC príslušenstva, ktorému sa Razer venuje i tu nájdeme podsvietenie Razer Chroma RGB. To sa dá samozrejme prispôsobiť cez špeciálne navrhnutý softvér Synapse. Ten navyše slúži i na naprogramovanie ďalších tlačidiel, ktorých je tu viac ako na klasickom ovládači.

ZDROJ | Razer

Niektoré tlačidlá či páčky sú dokonca vymeniteľné. Hráč si môže vybrať medzi niekoľkými úrovňami výšky či tvarov. D-pad joystick môže byť rovnako zamenený za ten s oddelenými šípkami.

Cena ale nepoteší každého. Tradičný ovládač pre Xbox One sa dá kúpiť na Slovensku za približne 55 €, a to hovoríme o bezdrôtovom variante. Wolverine Ultimate sa začne predávať v Spojených štátoch amerických za 159 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojRazer

Komentáre k článku