Razer Turret – herná myška aj klávesnica určená pre Xbox

Firma Razer oznámila herné príslušenstvo špeciálne určené pre konzolu Xbox One. Štýlovú klávesnicu a hernú myšku Razer Turret si tak môžu užiť aj hráči konzoly od Microsoftu.

Firma Razer je známa svojimi štýlovými hernými perifériami pre počítače. Najnovšie Razer predstavil herné príslušenstvo po prvé aj pre konzolu Xbox One. Bezdrôtová myška a klávesnica sa predávajú v rámci jednej edície Razer Turret. Bezdrôtové pripojenie funguje na základe USB prípojky, ktorú iba zasuniete do Xboxu.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer BlackWidow Lite – elegantná klávesnica s podsvietenými klávesami

Oba kúsky disponujú štýlovým RGB podsvietením. Myška nie je pastvou len pre oči, ale vyniká aj funkciami. Citlivosť myšky je 16 000 DPI, čím bude ideálna aj pre hru ako Fortnite.

Nechýba podpora pre Xbox Dynamic Lighting efekty, pomocou ktorých si môžete upravovať svetelné efekty. Podobne funguje aj nastavenie v rámci rozhrania Razer Chroma. Príslušenstvo môžete využiť okrem Xboxu One aj na počítači s Windows 10. Herné príslušenstvo na jedno nabitie vydrží podľa Razeru až 40 hodín.

Pri zapnutom RGB podsvietení klesne výdrž batérie na približne 10 hodín pri klávesnici a 30 hodín pri myške. Pridanou hodnotou pre Xbox myšku je dedikované Xbox tlačidlo, cez ktoré viete lepšie pristupovať do Xbox menu.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer Phone 2 – nové herné delo do vrecka

Jedinou nevýhodou novinky je cena. Razer Turret stojí 249,99 dolárov a začne sa predávať v prvom štvrťroku 2019. Razer nenastavil cenovú politiku najideálnejšie, keď zoberieme do úvahy, že samotná konzola Xbox One je iba o niečo drahšia než toto príslušenstvo.

Na druhej strane, Razer Turret možno ocenia profesionálni hráči, ktorí si chcú užiť zážitok ako na PC počas hrania Xboxu One. Príslušenstvo bude na začiatku dostupné iba pre USA, no veríme, že časom bude dostupné aj pre európsky trh.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojRazer

Komentáre k článku