Razer Thresher Ultimate – profesionálny headset pre Xbox One a PlayStation 4

Značku Razer netreba hráčom ani predstavovať. Aj keď sa hlavne zameriavajú na počítačové hranie, najnovšie oznámili Razer Thresher Ultimate, headset pre konzolových hráčov.

https://www.youtube.com/watch?v=R8nHX5o2qXU

Samozrejme headset bude fungovať aj s počítačom. Okrem headsetu dostanete v balení aj základnú stanicu, ktorá zabezpečí bezdrôtový prenos bez lagov. Aspoň tak sľubujú autori. Zároveň sľubujú dosah až 12 metrov bez prerušenia.

Samotná stanica sa jednoducho prepojí s konzolou cez optický kábel. V balení nájdete aj praktický stojan, na ktorom môže headset visieť, keď zrovna nehráte.

O kvalitný 7.1-kanálový zvuk by sa mali postarať 50 mm meniče. Na headsete nájdete aj zabudované ovládanie pre možnosť ovládania zvuku. Na ľavej časti nájdete mikrofón.

ZDROJ | Razer
ZDROJ | Razer

Pozrite siASUS ROG Centurion – pohodlný headset pre profi hráčov

Veríme, že sa autori slúchadiel postarali aj o komfort, keďže náušníky disponujú koženým materiálom a samotné náušníky by vám mali zaizolovať ucho, takže nebudete počuť žiadne okolité ruchy. Pohodlné by mali byť aj pre tých, čo nosia okuliare. Headset by tiež mal disponovať pamäťovou penou a špeciálnym chladiacim gélom, ktorý ochladzuje náušníky, takže by malo byť pohodlné ich nosiť aj celý deň.

Razer Thresher Ultimate bude dostupný v dvoch variantoch, pre každú konzolu jeden. Oba typy headsetov sú licencované pre Xbox One a PlayStation 4. Samozrejme headsety tak pracujú nielen s Xbox One, ale aj s Xbox One S a Xbox One X. Pri PlayStation 4, headset funguje aj s PlayStation 4 Pro. Obe verzie pracujú bez problémov aj s PC. Výdrž by mala byť až 16 hodín pri 4-hodinovom nabíjaní.

ZDROJ | Razer
ZDROJ | Razer

Pozrite siHyperX Cloud Revolver – headset s Dolby Surround Sound

Čo sa týka farebných spracovaní, máte tiež na výber. Buď si kúpite modrý headset (PS4) alebo zelený (Xbox One). Cena je 279,99 eur a celosvetovo by mal byť headset Razer Thresher Ultimate dostupný už v júli.

Ak vás tieto dizajnovo vydarené slúchadlá zaujali, neváhajte s kúpou. Jedná sa tiež o ideálny darček k vysvedčeniu.

ZDROJ | Razer

ZdrojRazerzone

Komentáre k článku