Razer Project Valerie je hráčsky notebook s tromi displejmi

ZDROJ | Razer

Napadlo vám niekedy pri hraní video hier, že by hráčsky notebook mohol mať ešte väčší displej, alebo rovno trojicu displejov? Tak takýto šialený nápad je skutočnosťou a volá sa Razer Project Valerie.

https://www.youtube.com/watch?v=JTtQvQR99q0

Pozrite siRazer Blade Pro – herné delo za cenu letnej dovolenky

Áno, spoločnosť Razer, známa svojím produktovým zameraním na hráčov, predstavila na výstave CES 2017 svetovo prvý notebook s tromi samostatnými displejmi. Ako to dokázala? Jednoducho. Dvojica postranných displejov je ukrytá v hornej, výklopnej časti notebooku a vysunú sa do strán, čím vytvoria širokouhlú zobrazovaciu plochu.

razer-project-valerie-open-perspective
ZDROJ | Razer

Jej základom sú 17,3-palcové IGZO displeje, každý s Ultra HD (4K) rozlíšením a NVIDIA G-SYNC technológiou. Razer túto obrovskú multi obrazovku prezentuje ako 12K Multi-display s celkovým rozlíšením 11 520 x 2 160 px.

Pozrite siRazer Ornata Chroma – spojenie membránovej a mechanickej klávesnice

razer-project-valerie-top-open
ZDROJ | Razer

Notebook Project Valerie ja vybavený výkonnou grafikou NVIDIA GeForce GTX 1080 s natívnou poporou NVIDIA Surround View. Viac technických detailov o projekte Valerie, ako aj jeho cenu, výrobca zatiaľ, žiaľ, neprezradil.

Pozrite siNová myška Razer DeathAdder Elite je určená len tým najlepším

razer-project-valerie-front-perspective
ZDROJ | Razer

Zaujímavé je však porovnanie hrúbky notebooku Project Valerie s iným 17-palcovým notebookom a zariadením z vlastnej dielne Razer Blade Pro, z ktorého Project Valerie vychádza.

razer-project-valerie-porovnanie
ZDROJ | Razer
razer-project-valerie-cerb_francine-wing-detail-back2
ZDROJ | Razer

Tak čo na Razer Project Valerie poviete? Investovali by ste do neho „pár tisíc“ eur?

ZdrojRazer

Komentáre k článku