Razer Junglecat – transformujte svoj smartfón na hernú konzolu

ZDROJ | Resize

Hranie hier na smartfónoch naberá na popularite. Výrobca herných periférií Razer na tento dlhodobý trend reaguje novinkou Razer Junglecat, ktorá premení váš smartfón na handheldovú konzolu.

Razer Junglecat je zaujímavým nápadom, ako vylepšiť smartfón na hernú konzolu. Príslušenstvo je určené iba pre smartfóny Razer Phone 2, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10+ a tiež pre Huawei P30 Pro. Ovládač v podstate zmení váš smartfón na konzolu v štýle Nintendo Switch.

ZDROJ | Razer

Pozrite si3 dôvody za Nintendo Switch a 3 proti

Výhodou je možnosť prispôsobenia ovládača. Keďže sa skladá z troch častí, môžete si vybrať, ako bude herný ovládač vyzerať na vašom smartfóne. Aby toho nebolo málo, Razer Junglecat môžete využiť ako samostatný ovládač, ktorý si pripojíte k Windows PC či ostatným Android zariadeniam.

Prepojenie so smartfónom funguje na základe technológie Bluetooth, ktorá by mala zabezpečiť relatívne rýchle pripojenie bez lagovania počas hrania. Nabíjanie ovládača funguje cez USB-C a výdrž na jedno nabitie má byť až 100 hodín.

Príslušenstvo nie je určené pre všetky hry. Razer zverejnil na svojej stránke zoznam všetkých podporovaných herných titulov. Nechýbajú tam však populárne tituly ako napríklad Fortnite, séria Grand Theft Auto či hry zo série LEGO.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer predstavil bezdrôtové štuple s minimálnou latenciou na úrovni 60 ms

Vďaka aplikácii pre Android si viete dodatočne nastaviť citlivosť analógových páčok a jednotlivé tlačidlá. Cena ovládača Razer Junglecat je 119,99 €, čo nie je málo, keď si uvedomíte, že ide v podstate iba o príslušenstvo pre smartfón. Navyše majitelia iPhonov ostanú sklamaní, keďže pre iOS nie je periféria podporovaná. Dostupnosť na našom trhu je zatiaľ otázna, no produkty Razer sa zvyknú objaviť aj na slovenskom trhu. Čo na novinku poviete?

ZdrojRazer

Komentáre k článku

Milí čitatelia a návštevníci portálu TECHBOX.sk, pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TECHBOX.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac info