Razer BlackWidow Lite – elegantná klávesnica s podsvietenými klávesami

Firma Razer je známa svojimi svietiacimi hernými perifériami. Najnovšie firma predstavila podsvietenú klávesnicu Razer BlackWidow Lite.

Klávesnica na rozdiel od ostatných Razer produktov ponúka menej extravagantný štýl. Kým väčšinou Razer príslušenstvo svieti všetkými možnými farbami, Razer BlackWidow Lite ponúka iba biele LED podsvietenie. Samozrejme, ak vás bude aj toto ambientné podsvietenie rušiť, môžete ho kedykoľvek vypnúť alebo stlmiť.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer Nari Ultimate – herný headset s haptickou odozvou

Razer klávesnicu opisuje ako ideálne riešenie pre hranie a prácu. Kombinuje rýchle reakcie určené pre hranie s elegantnými prvkami, ktoré nerušia pri práci. Každá klávesa ponúka mechanickú odozvu a aj pri rýchlom ťukaní by klávesnica mala byť relatívne tichá.

Ide o tzv. Razer Mechanical Switches Orange, ktoré ponúkajú haptickú odozvu pre každú klávesu. Ide zároveň o veľmi kompaktnú klávesnicu. Možno niektorým záujemcom bude chýbať numerická časť, no na druhej strane zaberá menej miesta na stole.

Pre tvorbu klávesových skratiek či dodatočných nastavení klávesnice môžete využiť softvér Razer Synapse 3. Razer BlackWidow Lite ponúka spoľahlivé príslušenstvo k vášmu počítaču, ktoré by podľa oficiálnych údajov malo zvládnuť 80 miliónov ťuknutí.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer Blade – nový kompaktný notebook, ktorý je zároveň herným delom

Ak vás klávesnica zaujala, kúpiť sa dá na oficiálnom Razer store za cenu 89 dolárov. U nás sa pravdepodobne bude predávať za ekvivalentnú cenu v eurách. Cena za káblovú mechanickú klávesnicu je celkom vysoká, na druhej strane značka Razer ponúka spoľahlivosť a kvalitu.

Pokiaľ hľadáte herné klávesnice, odporúčam pozrieť aj ostatné modely Razer klávesníc. Minuloročný model Razer BlackWidow Chroma V2 sme aj recenzovali. Zaujímavé kúsky ponúka aj značka Logitech (napríklad podsvietený model Logitech G512 a mechanická Logitech G Pro), Thor (mechanická klávesnica Thor 300 TKL). Zaujímavú klávesnicu určenú na prácu ponúka Logitech CRAFT s otočným ovládačom.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojRazer

Komentáre k článku