Razer Anzu Smart Glasses – ochrana proti slnku aj škodlivému modrému svetlu

ZDROJ | Razer

Razer predstavil okuliare, ktoré majú chrániť používateľov pred škodlivým modrým svetlom. Razer Anzu Smart Glass disponujú aj zabudovanými reproduktormi a mikrofónom.

Kvôli pandemickej situácii, kedy musí väčšina obyvateľstva pracovať z domu, sa zmenili aj zamerania firiem. Razer, výrobca herných periférií, tak napríklad prináša okuliare, ktoré chránia oči pred škodlivým modrým svetlom obrazoviek a zároveň slúži ako užitočný nástroj na nekonečné online meetingy. Okuliare disponujú zabudovanými reproduktormi aj mikrofónom, takže sa nemusíte spoliehať na slúchadlá.

ZDROJ | Razer

Pozrite siOkuliare v štýle Jamesa Bonda – Bose Frames

Filter na okuliaroch chráni o 35 % viac vaše oči, čím sa znižuje únava očí a zároveň chráni 99 % pred slnečným UVA/UVB žiarením.

Čo sa týka audia, okuliare sa prepájajú s PC alebo smartfónom cez Bluetooth. Táto funkcia sa dá využívať pri online meetingoch, ale aj na počúvanie hudby. Okuliare sa dajú navyše ovládať dotykovo a takýmto spôsobom si môžete prepínať skladby alebo aktivovať hlasového asistenta. Keďže ide o značku Razer, okuliare nájdu využitie aj ako alternatíva k herným headsetom.

Okuliare na jedno nabite sľubujú výdrž 5 hodín. V prípade, že ich zložíte, okuliare sa automaticky vypnú a tým šetria energiu. Razer Anzu Smart Glasses sú tiež čiastočne chránené voči potu a ošpliechaniu vodou vďaka certifikátu IPX4.

ZDROJ | Razer

Pozrite siRazer predstavuje šialené koncepty v podobe smart rúška a futuristického kresla

V neposlednom rade okuliare umožňujú výmenu ochranných skiel za dioptrické, takže sú vhodné aj pre tých, ktorí trpia zhoršeným zrakom.

ZDROJ | Razer

Pokiaľ vás Razer Anzu Smart Glasses zaujali, kúpiť sa dajú za 199 dolárov. Okuliare sú k dispozícii v dvoch veľkostiach a v dvoch typoch rámov – okrúhly a hranatý.

ZdrojRazer

Komentáre k článku