Radical Rappelling: Lezenie po lane, ktoré neomrzí

Podstatou hry Radical Rappelling je zlaniť čo najväčší úsek kopca z jeho vrcholu a vyhnúť sa rôznym nie len prekážkam na ceste, ale rovnako si dať pozor aj na to, aby vás nedobehla láva padajúca zhora.

Radical Rappeling Radical Rappeling

Ovládanie hry je jednoduché, ťukaním na displej volíte dlžku odrazu od skaly tak, aby ste sa vyhli hviezdiciam, ktoré vás pri strete s nimi oberú o život. K hre si môžete vybrať jednu z dvoch postáv, Ripa alebo Roxy, ktoré sa ale svojimi schopnosťami nijak nelíšia. Malým príjemným bonusom je, že počas hry vďaka zbieraniu bonusových položiek môžete pre postavu získať nové oblečenie, ktoré vám ale pri výkone tiež nijak nepomôže.

Čo je ale na hre Radical Rappelling najlepšie je fakt, že má v podstate dva ciele. Prvým cieľom, ktorý vás bude poháňat vpred je zliezť čo najviac metrov. Ďalšou métou je plnenie cieľov. Hra vždy ponúka tri ciele, ktoré máte splniť. Ciele sú rozdelené do troch kategórií podľa náročností, môže ísť napríklad o zlezenie určitého počtu metrov, alebo ulovenie konkrétneho bonusu. Po splnení jedného cieľa vám hra ponúkne ďalší, takže vždy sa máte v hre kam posúvať ďalej.

Radical Rappeling Radical Rappeling

Svoje postavy ale môžete aj vylepšiť a to za zlaté dukáty, ktoré zbierate počas zliezania skalnej steny. Môžete si napríklad prikúpiť životy navyše, alebo dvojitú hodnotu mincí a podobne.

Aplikácia Radical Rappelling je veľmi chytľavou vecou, ktorá je vhodná hlavne na zabitie času počas cestovania do a z práce, alebo na krátenie akýchkoľvek dlhých chvíľ.

Radical Rappelling

Hodnotenie: 10/10

Veľkosť: 29 MB

Cena: 0,00€

Foto: TECHBOX