Rád fotíš mobilom? Prihlás sa do súťaže Huawei Next Image a získaj 10 000 eur!

ZDROJ | Huawei Next Image

Fotiť dnes mobilom nie je nič neobvyklé a každú chvíľu sa v médiach objavujú správy, ako ich používajú ku svojej práci aj profesionáli. Mobilné fotografovanie skrátka zažíva rozmach a ak aj vy patríte do veľkej skupiny amatérskych fotografov, máte teraz jedinečnú možnosť zúčastniť sa súťaže Huawei Next Image.

Smartfóny priniesli do nášho života okrem iného aj nový spôsob, akým môžeme komunikovať so svetom. Pre tých, ktorí len bezcieľne necvakajú obrázky ako na bežiacom páse, ale snažia sa aj zachytiť krásu okamihu, môže priniesť súťaž od spoločnosti Huawei pozitívny impulz na ďalšiu tvorbu.

ZDROJ | Huawei Next Image

Zapojiť sa do súťaže je jednoduché. Fotografie môžu pochádzať z vášho archívu, alebo urobíte úplne nové obrázky. Dôležité je, aby to bolo odfotené smartfónom značky Huawei. Uspieť môžete až v šiestich kategóriách. Faces – portrétna fotografia, Good Night – zachytenie momentov v slabom svetle, Hello, Life! – podeľte sa o silné zážitky, Check-In – objavovanie nových miest alebo zážitkov, Nature – príroda okolo nás a Story Board – vyrozprávanie príbehu v sérii deviatich fotografií.

 

https://youtu.be/hHg5GMT8_24

Najlepších 50 fotografií zo strednej a východnej Európy a severských krajín bude postúpených do celosvetového kola súťaže. Víťazi jednotlivých kategórií dostanú notebook Huawei Matebook X, možnosť publikovať svoje zábery v prestížnom magazíne National Geographic a finančnú odmenu 2 000 eur. Víťaz druhého miesta získa Huawei P20 Pro a fotografovi s umiestnením na tretej priečke bude patriť model Huawei P20. Smartfón P20 dostanú víťazi Ceny publika – teda autori fotografií, ktorí získajú v jednotlivých kategóriách najvyšší počet hlasov od verejnosti.

Absolútny víťaz súťaže získa notebook Huawei Matebook X, publikáciu svojich záberov v časopise National Geographic, 10 000 eur v hotovosti a možnosť zúčastniť sa v septembri na fotoexpedícii s National Geographic v Taliansku.

ZDROJ | Huawei Next Image

V porote zasadne Yanmin Wang, prezident Huawei Consumer Business Group pre strednú a východnú Európu a Škandináviu, Dominic Bracco, oficiálny fotograf National Geographic, Alex Lambrechts, certifikovaný fotograf spoločnosti Leica, Tomasz Lazar, fotograf a laureát ceny World Press Photo, Bobby Anwar, uznávaný dánsky fotograf a Gal Gadot, herečka (Wonder Woman) a globálna ambasádorka série Huawei P20.

Súťaž prebieha od 9. júla do 20. augusta, takže máte ešte kopec času na získanie nových obrázkov. Na súťažnej stránke je možné hlasovať za najlepšie fotografie až do 24. augusta. Potom bude mať porota týždeň na to, aby vybrala z 50-tich najlepších celkového víťaza, ktorý bude vyhlásený 10. septembra. Naša redakcia vám drží palce.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku