R1 Razer Edition – počítač, ktorý poteší hráčske oko

ZDROJ | Maingear

Firma Maingear, ktorá sa zaoberá hráčskym hardvérom a počítačmi, sa spojila s profesionálom Razer a vytvorili ultimátne herné delo R1 Razer Edition, ktoré už pri prvom pohľade naň vyzerá, akoby ho zostrojili na inej planéte.

https://www.youtube.com/watch?v=uTreMPDtD9A

Štýlové šasi je doslova preplnené zeleným svetlom, tekutým chladením a technickými vylepšeniami. Výhodou je, že si počítač môžete plne prispôsobiť podľa seba.

Zárukou kvality by navyše malo byť, že na tvorbe sa podieľali samotní hráči. Tak znie aj samotné motto R1 Razer Edition – „od hráčov pre hráčov“.

R1 Razer Edition
ZDROJ | Maingear

Pozrite siNový notebook Razer Blade je výkonnejší a zároveň lacnejší ako jeho predchodca

R1 Razer Edition 8
ZDROJ | Maingear

Základná verzia R1 Razer Edition v sebe ukrýva 3,2 GHz procesor Intel i5, 8 GB RAM, GeForce GTX 1060 a 1 TB úložisko. Za túto „skromnejšiu“ verziu zaplatíte 999 dolárov.

Ak sa chcete trochu vyblázniť, môžete si vybrať verziu s podporou najnovšej grafiky od NVIDIA a AMD, keďže počítač podporuje dve grafické karty. Nechýba posledný Intel Core i7 procesor X99, 10 TB úložisko a 32 GB Kingston DDR RAM.

R1 Razer Edition 5
ZDROJ | Maingear

V najvyššej verzii za počítač zaplatíte 4099 dolárov. Aj keď je cena vyššia, so značkou Maingear a Razer dostanete doživotnú podporu a netreba zabúdať ani na kvalitu, ktorá už je s Razerom tak nejako spojená.

R1 Razer Edition 4
ZDROJ | Maingear

Pozrite siHerné All-in-One Maingear ALPHA 34 so zakriveným monitorom

ZdrojMaingear

Komentáre k článku