QUADRAL BREEZE je nová séria aktívnych reproduktorov nemeckého výrobcu

ZDROJ | QUADRAL

Známy nemecký výrobca audiotechniky QUADRAL, ktorého história siaha do roku 1972, nedávno predstavil novú sériu MultiRoom aktívnych reproduktorov s označením BREEZE One a BREEZE Two. K dispozícii sú už aj na našom trhu.

https://www.youtube.com/watch?v=EAmDT6Dqd6o

Tradičná ručná práca, ktorou je firma QUADRAL známa, spĺňa požiadavky moderného dizajnu a najnovšie technológie. Drevený box modelov BREEZE obsahuje high-tech základnú dosku, výkonný zosilňovač a inovatívnu bezdrôtovú technológiu.

Pozrite siB&O Beoplay M5 – nádherný, no drahý 360° reproduktor

QUADRAL BREEZE One
QUADRAL BREEZE OneZDROJ | QUADRAL

Prenos zvuku je zabezpečovaný prostredníctvom bezdrôtových technológií Wi-Fi, alebo Bluetooth. Napájanie si môžete zvoliť cez elektrickú sieť alebo zabudovanou batériou s výdržou 20 hod.(model One) / 25 hod. (model Two).

QUADRAL BREEZE Two
QUADRAL BREEZE TwoZDROJ | QUADRAL

Reproduktory BREEZE majú v balení robustný kožený pás na nosenie a odnímateľné silikónové podložky na ochranu proti poškriabaniu. Zdrojom zvuku može byť mobil, tablet, internetové rádiá alebo svoje vlastné úložisko.

Pozrite siTransparentný bezdrôtový reproduktor sa zmenšil a zlacnel

Využívať ich môžete samostatne, po spárovaní viacerých navzájom si môžete vytvárať tzv. multiroom aj so stereo efektom. Ako dnes už býva zvykom, aj reproduktory BREEZE je možné ovládať cez aplikáciu v Android alebo iOS zariadení.

QUADRAL breeze_start_app_lifestyle
ZDROJ | QUADRAL

Model BREEZE One má výkon 25 W a model Two má výkon 2x 25 W. Okrem 3,5 mm audio vstupu sú reproduktory vybavené USB konektorom, ktorým môžete počas prehrávania hudby nabíjať smartfón alebo tablet.

Pozrite siSamsung sa zameria na audiofilov, presvedčiť chce aj UHQ zvukom

QUADRAL csm_breeze_one_milieu_6d08faab09_a_lifestyle
ZDROJ | QUADRAL

Oba modely reproduktorov QUADRAL BREEZE sú dostupné v bielej a čiernej farbe. Odporúčaná cena modelu One je 299 € a modelu Two 449 €.

ZdrojQUADRAL,QUADRAL (2)

Komentáre k článku