Putthole: nájsť cestu k jamke nie je také jednoduché, ako sa môže zdať

ZDROJ | YouTubePutthole

Nová logická hra Putthole v obchode Google Play nedisponuje zložitými mechanizmami či aktuálnou grafikou. Autori sa skôr zamerali na funkčnosť, ktorá je postavená na jednoduchom logickom myslení.

Putthol sa zatiaľ nemôže pýšiť množstvom stiahnutí, čo je preukázané aj v odstránení reklám pomocou zdieľania hry na svojej Facebook nástenke.

https://youtu.be/J7Kqe8As_g0

Po spustení aplikácie vás systém automaticky presmeruje do úvodného tutoriálu, kde vám v priebehu minúty vysvetlí, ako hra funguje a čo od vás bude požadovať.

Nejedná sa o prepracovanú kampaň, vaším cieľom je získať čo najvyššie skóre tvorením cesty pre guľôčky až do golfovej jamky. V prípade, že už nemáte voľné miesto na umiestenie ďalšieho bloku, hra končí.

Pozrite siBriefcase Pro – všetky súbory na jednom mieste

putthole-23 putthole-14

Testovaním som sa cez prvú dvadsiatku bodov žiaľ nedostal. Na prvý dojem som si myslel, že to nemôže byť náročné. Opak je však pravdou.

Systém na základe akéhosi algoritmu generuje nové bloky s cestičkami, ktoré je nutné správne umiestniť. V zásade je Putthole založená na princípe známeho Tetrisu.

putthole-29 putthole-26

Každou vytvorenou cestou sa použité bloky odstránia a systém vám pripočíta získane body. Ak disponujete dostatočne dobrou predstavivosťou, 50 bodová hranica by mala byť pre vás hračka.

Pozrite siSquare it!: hra, ktorá prevetrá vaše mozgové závity

putthole-22 putthole-30

Tejto novinke by som však vytkol nemožnosť vrátenia kroku použitím získaných bodov. Taktiež by autori mohli v ďalších aktualizáciách vytvoriť zopár nedokončených levelov s nutnosťou doplnenia správnych častí.

ZDROJ | GooglePutthole

Putthole77%

Veľkosť:
28 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší, iOS 6.0 a novší
Cena:
0,00 €

Jednoduchá logická hra Putthole zatiaľ neobsahuje množstvo obsahu a ani rozširujúce funkcie, ale aj tak vás zabaví na desiatky minút.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku