Prvé vydanie časopisu TECHBOX v roku 2013 je už v predaji!

Vianoce a Silvester prešli rýchlejšie ako sme čakali a zrazu tu máme prvé tohtoročné vydanie časopisu TECHBOX. Prvé číslo roku 2013 začína poriadne zostra a prináša obrovské množstvo noviniek a exkluzívnych testov. A nechýba ani súťaž o špičkový produkt! Celkovo na vás čaká 75 produktov, 10 tém a takmer 40 najrôznejších testov. Nudiť sa určite nebudete…

TECHBOX 1-2/2013

Začiatok roka je vždy plný noviniek aj vďaka výstave International CES, z ktorej to najlepšie sme vybrali aj do veľkej reportáže. To, čo nás čaká však načrtávajú i témy o počítačoch v roku 2013 či pohľad na značku Nexus od Google. O tom, ako budeme čoskoro sledovať televíziu sú zas testy Mobilnej TV od Orangeu a Magio TV od Telekomu. Život má byť jednoducho pohodový a tak ani platenie v obchodoch by nemalo byť otravou. Skúsili sme si to naostro cez NFC v mobile! Mimochodom, viete na čo je nám internet a koľko stoja svetové logá? Nie? Aj odpovede na tieto otázky nájdete v novom čísle časopisu TECHBOX 1-2/2013!

 

TECHBOX 1-2/2013

 

V minulom čísle sme sa povenovali najnovšiemu OS Windows 8, v tomto na vás čaká pohľad na jeho mobilnú verziu Windows Phone 8 vrátane testu prvých smartfónov na trhu od HTC, Nokie a Samsungu. Myslíte, že bude konečne konkurencieschopný? Nad konkurenciou určite vyhráva Nikon D5200, ktorý ste si zvolili aj za TECHBOX FOTOAPARÁT roka 2012, prevetrali sme ho vo veľkom teste čísla! A nielen to, nafotili sme ho v rukách sexi modelky. Hybridy sú nielen v autách, ale i v notebookoch. Štyri horúce kúsky (ASUS Taichi, Lenovo IdeaPad Yoga 13, Dell XPS 12 a Sony VAIO Duo 11) tak neunikli ani nám. Nechýbajú však ani súboje na ostrie noža – Olympus XZ-2 vs. Panasonic LX7 či súboj amerických gigantov Apple a Google. Tým to ale nekončí. Testy ďalších lahôdok zo sveta technológií určite stoja za prečítanie!

 

TECHBOX 1-2/2013

 

A to najlepšie na záver. V novom čísle časopisu TECHBOX vás čaká súťaž o najflexibilnejší Ultrabook na svete – Lenovo IdeaPad Yoga 13! Stačí správne odpovedať na 3 otázky a môže byť váš! Časopis nájdete už od dnešného dňa vo vybraných predajniach v Bratislave a od soboty na celom Slovensku. Ak radšej čítate časopisy na tablete, stačí kliknúť na web Wooky, kde nový TECHBOX stojí len 1,60 €. A nezabudnite, že špeciálna akcia na predplatné stále pokračuje! Ku každému ročnému predplatnému totiž získate aj 3 špeciálne kupóny na produkty Fotolabu v hodnote až 29,90 €!

 

TECHBOX 1-2/2013

 

Komentáre k článku