Project Rock – bezdrôtové slúchadlá pre športovcov od Dwayna Johnsona

ZDROJ | UA

Dwayne “The Rock” Johnson, americká holywoodska hviezda, uvádza na trh slúchadlá pre dvíhačov železa. UA Project Rock Edition sú mostové slúchadlá, ktoré sú odolné voči potu.

https://www.youtube.com/watch?v=jufCD0pVQn4

Slúchadlá sú špeciálnou edíciou značky Under Armour UA a pôjde o exkluzívny kúsok dostupný v čiernom farebnom spracovaní.

Slúchadlá sú pogumované a odolné voči potu a vlhkosti vďaka certifikátu IPX4. Náušníky tvorí UA SuperVent materiál, ktorá je ľahký a vzdušný, no zároveň odolný a rýchlo-schnúci. V prípade potreby sa náušníky dajú aj umyť vo vode.

O bezdrôtové prepojenie sa stará technológia Bluetooth a výdrž na jedno nabitie je až 16 hodín, to znamená, že na jeden týždeň pri dvoch hodinách dennej aktívnej činnosti, by vám slúchadlá mali v pohode vydržať. V prípade, že sa vám slúchadlá nečakane vybijú, technológia Speed Charge umožní nabiť slúchadlá na jednu hodinu výdrže za 5 minút. Plné nabitie prebehne za 2 hodiny.

ZDROJ | UA

Pozrite siSlúchadlá, s ktorými budete spať ako vo vatičke

O kvalitu zvuku sa stará značka JBL s technológiou Charged Sound, takže aj po tejto stránke sa máme na čo tešiť. Slúchadlá Project Rock Edition sľubujú bohaté basy, ktoré si užijete počas vášho tréningu.

Ovládanie slúchadiel nájdeme na náušníku a pôjde o masívne ovládacie prvky, žiadne dotykové či minimalistické tlačidlá nečakajte.

Vďaka technológii Talk-Thru sa vedia slúchadlá automaticky stíšiť a zapnúť mikrofóny s potláčaním okolitého hluku. To znamená, že počas pauzy v tréningu, môžete bez problémov hovoriť a hudba vás vtedy nebude rušiť. Mikrofón môžete tiež využiť na vybavovanie telefonátov a tiež na zapnutie hlasového asistenta ako Siri či Google Now.

ZDROJ | UA

Pozrite siOnePlus Bullets Wireless – bezdrôtové slúchadlá s rýchlym nabíjaním

K slúchadlám Project Rock Edition dostanete aj krabičku na pohodlné prenášanie a tiež audio kábel v prípade, že sa rozhodnete počúvať klasickým a nie bezdrôtovým spôsobom.

Slúchadlá UA Project Rock Edition si môžete od dnes kúpiť na oficiálnych stránkach predajcu za cenu 249 dolárov a ako hovorí The Rock, sú to tie najlepšie a najodolnejšie slúchadlá pre hard core silový tréning.

https://www.youtube.com/watch?v=aMMrRcj9tgc

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojUnder Armour

Komentáre k článku