Priehľadný zadný kryt? Toto riešenie je lacné a jednoduché

Priehľadný kryt má niečo do seba. Svoje o tom vie nielen Apple, ale aj výrobcovia ako HTC či Xiaomi. My vám teraz prinášame ľahké a jednoduché riešenie, ako svojmu zariadeniu pridať tento imidž.

Keď sa Steve Jobs vrátil do Apple potom, čo spoločnosť zažívala ťažké finančné časy, prvým produktom pre bežného spotrebiteľa, ktorý bol uvedený na trh, bol iMac G3. Ten zaujal na tú dobu nevídaným dizajnom. Zadná strana počítača bola totiž tvorená transparentným plastovým krytom.

Ostatní konkurenti sa však týmto trendom neinšpirovali a ostali pri tradičných nepriehľadných materiáloch. Až nedávno sa ale na trhu objavilo HTC U11 Plus, ktoré znova zaujalo priehľadnou zadnou stranou. Koncom tohto mája tohto roka potom Xiaomi predstavilo Mi 8 Explorer Edition, ktorý má tiež transparentný zadný kryt.

ZDROJ | Xiaomi

Na internete sa následne objavili videá a návody, ako si takýto priehľadný zadný kryt urobiť aj doma. Príkladom je Samsung Galaxy S8 či iPhone 8. V prípade, že sa vám takýto vzhľad páči no netrúfate si na rozoberenie celého smartfónu, Slickwraps ponúka jednoduché, lacné a rýchle riešenie.

ZDROJ | Slickwraps

Ich stránka totiž ponúka nový rad skinov s názvom Transparent. Ako už názov napovedá, po nalepení na zadnú stranu zariadenia telefón budí dojem, že kryt je skutočne priehľadný. Americká spoločnosť pravdepodobne čerpala inšpiráciu zo fotografií, ktoré pri rozoberaní zdieľa Fixit a podľa zverejnených obrázkov výsledky stoja za to. Aplikovanie je potom jednoduché.

ZDROJ | Slickwraps

Skiny ale nie sú pre všetky smartfóny. Potešíme ale majiteľov iPhonu X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, Gaxy Note 8, Galaxy S9 Plus, Galaxy S9, Galaxy S8 Plus, Galaxy S8, OnePlus 6, 5T, LG G7, V30 a Pixel 2 a 2 XL. Jednotná cena je stanovaná na 25 amerických dolárov. V zozname krajín sme však z nepochopiteľných dôvodov nenašli Slovensko ani Slovinsko. Je teda potrebné konaktovať zákaznícku podporu a informovať sa, prípadne skin poslať do susedných Čiech či Rakúska.

ZDROJ | Slickwraps

ZdrojSkinwraps

Komentáre k článku