Príďte si cez víkend pozrieť prvý svietiaci sedací vak na svete, Tuli Lumino

ZDROJ | Tuli

O sedacích vakoch Tuli počul už azda každý. Slovenský výrobca s dlhoročnou tradíciou, podľa ktorého sa sedacie vaky označujú už aj vo všeobecnosti, vymyslel čosi svetové – svietiaci sedací vak. Tuli Lumino bude tento víkend (13.-14.10.2018) súčasťou TECHBOX ZÓNY na výstave Audio Video Kino 2018 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza.

Tuli Cinema, svetovo prvé kino so sedacími vakmi namiesto bežných sedačiek. ZDROJ | Tuli

Tuli Lumino je svetový unikát, ktorý vznikol a aj sa vyrába na našom malom Slovensku. Nápad k realizácii sa rodil veľmi dlho, no výsledkom je čosi, čo tu ešte nebolo. Tuli Lumino pritom vznikol už v roku 2014 v spolupráci s Vysokou školou výtvarných umení (VŠVU) v Bratislave a ateliérom Ferdinanda Chrenka.

ZDROJ | Tuli

Na sedacie vaky Tuli Kanoe alebo SuperModel je možné si nechať vytvoriť akékoľvek logo, grafiku či nápis a nechať si ho podsvietiť. O to sa stará LED technológia na batérie, ktoré vydržia dodávať energiu 6 hodín. Obrovskou výhodou je tak absolútna bezdrôtovosť. Samozrejme, batérie je možné vymieňať a nabíjať.

ZDROJ | Tuli

Oba základné Tuli vaky pre Tuli Lumino sú vyrobené z vodovzdornej a svetlostálej látky, čím sú ideálne aj na využitie v exteriéri. Hmotnosť jedného vaku nepresahuje 9 kg, takže ani prenášanie nie je žiadny problém.

ZDROJ | Tuli

Využitiu sa však medze nekladú. Predstavte si takýto Tuli vak zapnúť večer pri hraní obľúbenej počítačovej hry v prítmí obývačky. Alebo ako prekvapenie rodiny a známych pri večernom posedení na terase či záhrade. Prvý podsvietený vak na svete, Tuli Lumino, ohúri nech je už kdekoľvek.

ZDROJ | Tuli

Firemní zákazníci môžu ohúriť svojich klientov s Tuli vakom s vlastným logom nielen na eventoch, ale pokojne aj vo firemnej lobby či oddychovej zóne pre zamestnancov. Tuli Lumino sa objavili už aj vo svete, napríklad na olympijských hrách v Riu, no svojich zákazníkov si našli už aj medzi firemnými zákazníkmi.

ZDROJ | Tuli

Svietiace sedacie vaky Tuli Lumino a mnoho ďalších technologických noviniek, gadgetov a vychytávok nájdete v TECHBOX ZÓNE v najväčšej sále ROME hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke audiovideokino.sk, alebo na Facebooku. Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14. 10. 2018 od 10:00 hod. do 18:00 hod.

ZDROJ | Tuli

Komentáre k článku