Prichádza 2. generácia headsetu Beyerdynamic MMX 300

ZDROJ | beyerdynamic

Tento týždeň sme vám priniesli článok o nových slúchadlách Beyerdynamic Xelento remote. Nemecká profesionálna firma si však pre nás pripravila druhé pokračovanie headsetu Beyerdynamic MMX 300.

RECENZIABeyerdynamic Amiron home: kvalita za cenu nadpriemerného notebooku

Headset ponúka odpájateľný kábel pre bezdrôtový zážitok. Autori sľubujú odolnosť 1,2 metrového káblu a kvalitné materiály. Dĺžka kábla je ideálna na pripojenie k herným konzolám Xbox One či PlayStation 4.

beyerdynamic-mmx-3005
ZDROJ | beyerdynamic

Pozrite siBeyerdynamic Xelento remote – nemecké slúchadlá pre nemecké peňaženky

Beyerdynamic MMX 300 bude k dispozícii v elegantnej matnej čiernej farbe. Použité materiály tvorí najmä oceľ a hliník.

Najzaujímavejšou ponukou headsetu je možnosť individuálneho dizajnu. Ide v podstate o možnosť nechať si vyrobiť headset na mieru priamo v Nemecku. Napríklad si môžete dať vytlačiť na headset svoje meno.

RECENZIAbeyerdynamic DT 1990 PRO – profi slúchadlá so špičkovým zvukom

Frekvenčný rozsah headsetu je opäť na netradičných hodnotách, konkrétne 5 Hz – 35 000 Hz. Zvuk by mal samozrejme ponúkať kvalitné basy a Hi-Fi zážitok aby ste si svoje herné zážitky mohli užiť naplno.

Nemecká firma samozrejme sľubuje čistý prenos hlasu, ktorí vyžadujú profesionálni hráči online hrania. Nechýba potláčanie hluku, aj keď autori zabudli spomenúť či aktívne alebo pasívne.

beyerdynamic-mmx-3004
ZDROJ | beyerdynamic

Cena našťastie nie je taká horibilná ako u včerajších štuplových slúchadlách Beyerdynamic Xelento remote. Beyerdynamic MMX 300 headset sa bude predávať za 299 eur. Dostupný bude už vo februári.

Cena za profesionálny herný headset nemeckej značky s možnosťou individuálneho dizajnu je relatívne nízka.

Ďalšie informácie o headsete budú predstavené na blížiacej sa výstave CES 2017, ktorá začína v prvý januárový týždeň. Už sa nevieme dočkať.

beyerdynamic-mmx-3001
ZDROJ | beyerdynamic

Zdrojbeyerdynamic

Komentáre k článku