Presentlist – tento rok nezabudnete ani na jeden darček

Je jedno, či sa na Vianoce tešíte, alebo nie, pravdou ostáva, že sú čoskoro tu a my na tom nič nezmeníme. Práve aplikácia Presentlist sa vám bude snažiť pomôcť prežiť stres spojený s nakupovaním vianočných darčekov. Chcete vedieť ako?

https://youtu.be/u9i7jU_3GA8

Presentlist je jednoduchá aplikácia, ktorá sa zrodila v susedných Čechách a ponúka možnosť jednoduchého pripomínania darčekov, ktoré plánujete na Vianoce kúpiť svoji priateľom.

Nie je totiž žiadnym prekvapením, že nakupovanie darčekov patrí k pomerne stresujúcim udalostiam. Celý čas totiž myslíte na to, aby ste nezabudli na niekoho, komu chcete darček kúpiť a tiež aj na to, aký darček by ste mu chceli kúpiť. Po chvíľke sa však v darčekoch stratíte a stres je na svete.

presentlist-tb-1 presentlist-tb-2

Práve aplikácia Presentlist vám môže pomôcť zbaviť sa tohto stresu raz a navždy. Umožňuje totiž jednoduché ukladanie a najmä triedenie darčekov pre vašich známych. Najlepšie spravíte ak aplikáciu budete používať počas celého roka a zaznamenávať si do nej nápady na darčeky.

presentlist-tb-3 presentlist-tb-4

Po spustení vám aplikácia umožní krátke nastavenie, ktoré obsahuje napríklad možnosť zadania hesla, aby sa k vašim nápadom na darčeky, ktoré máte uložené v aplikácii Presentlist nedostala napríklad vaša polovička. Okrem toho môžete aplikáciu prepojiť s Facebookom, alebo Google účtom, čím získate synchronizáciu svojich zoznamov darčekov naprieč zariadeniami.

presentlist-tb-5 presentlist-tb-6

Následne už môžete smelo pridávať darčeky. Aplikácia vám umožní vytvoriť si schránku pre každého obdarovaného. Pri jej vytváraní si môžete zvoliť, či sa jedná o ženu, alebo muža a následne samozrejme zadať meno a dokonca vek.

Potom, ako už máte vytvorené zoznamy ľudí, ktorým chcete darčeky kupovať, môžete v daných zoznamoch pridávať jednotlivé darčeky. Ak si nebudete vedieť rady, aplikácia vám môže na základe pohlavia a veku danej osoby poradiť správny darček.

presentlist-tb-7 presentlist-tb-8

Samozrejme k osobe môžete pridávať ľubovoľné množstvo darčekov, pričom okrem jeho názvu môžete v aplikácii priamo nastaviť aj to, kde chcete daný darček kúpiť a koľko bude stáť. Bohužiaľ nie je možné v aplikácii zmeniť menu a tak sa vám budú všetky hodnoty zobrazovať v Českých korunách.

presentlist-tb-9 presentlist-tb-10

Okrem hodnoty daného darčeku bude Presentlist v tejto mene zobrazovať aj štatistiky o množstve pripravených, počte zakúpených a najdrahšom darčeku. Aj napriek tomu je však aplikácia Presentlist veľmi dobrým pomocníkom, vďaka ktorému nezabudnete nikomu kúpiť darček a budete mať svoje nápady zaznamenané.

Presentlist87%

Veľkosť:
52,6 MB
Platforma:
iOS 9.0 a novší, Android 4.1 a novší
Cena:
0,00

Presentlist je váš vianočný poradca, vďaka ktorému už nezabudnete na žiadny darček pre svojich priateľov.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku