Prenosný reproduktor Rålis od Urbaners hrá severskú dizajnovú hru

ZDROJ | urbanears

Novinka je cenovo výrazne prístupnejšia, než posledne uvedený model za približne 500 dolárov. 199,99 dolárov je rozumná cena, za ktorú dostanete dizajn, výdrž batérie a voľnosť pohybu.

Švédska spoločnosť Urbanears obohatila svoje portfólio o prenosný reproduktor Rålis. Dizajnová kocka s rúčkou má hmotnosť 2,83 kilogramu a je v ponuke v troch farbách Haute Red, Slate Blue a Mist Grey. Reproduktor má certifikáciu vodeodolnosti IPX2.

ZDROJ | urbanears

Batéria má na jedno nabitie vydržať viac ako 20 hodín hrania. Reproduktor vie poslúžiť ako externá nabíjačka. Nabitie reproduktoru má trvať približne dve hodiny.

ZDROJ | urbanears

Konektivita je zabezpečená pomocou Bluetooth 5.0 do vzdialenosti 10 metrov. Súčasne môžete mať pripojené tri zariadenia ako zdroj hudby. Na zadnej strane reproduktoru nájdete 3,5 milimetrový jack a servisný USB port. 

ZDROJ | urbanears

Technológia Blumlein umožňuje hrať prednému aj zadnému reproduktoru Rålisu súčasne, čo má ponúknuť väčší zážitok z hudby. 

ZDROJ | urbanears

Na hornej časti reproduktoru je päť tlačidiel, vďaka ktorým môžete prepínať v playliste alebo upravovať hlasitosť. Tlačidlo napájania a Bluetooth sú na bočnej strane. Medzi nimi nájdete tiež kontrolné LED svetielko.

Pozrite siSlúchadlá Urbanears Re:Plattan pomáhajú v záchrane dažďového pralesa

Dizajn je minimalistický, typický pre severské krajiny, no pôsobí časovo neutrálne. Rålis sa spolieha na dva 5 W reproduktory a jeden 10 W subwoofer. Cena na stránke výrobcu je 199,99 dolárov. 

Zdrojengadget,urbanears

Komentáre k článku