Prémiové All-in-One ASUS Zen AiO Pro môžete mať už na Vianoce

ZDROJ | ASUS

Nový prémiový rad All-in-One PC od ASUS-u vstupuje na náš trh, takže niektorý z nich môžete mať už pod vianočným stromčekom. Obe novinky ponúkajú bohaté možnosti pripojenia a bez problémov zastúpia funkciu výkonného domáceho digitálneho centra.

ASUS Zen AiO Pro 01
ZDROJ | ASUS

Zmienka o dvoch novinkách nebola náhodná, k dispozícii sú dva modely, konkrétne 23,8” model Zen AiO Pro Z240IC, ale aj 21,5” vyhotovenie Zen AiO Pro Z220IC. Oba počítače majú zadný kryt z brúseného hliníka, ktorý nesie známy motív sústredných kruhov. Tento dizajnový prvok poznáme aj z ďalších produktov radu Zen od ASUS-u.

Nové Zen AiO Pro využívajú procesory Intel Core 6. generácie, hernú grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 960M a väčší z modelov má 4K/UHD rozlíšenie displeja. Mimochodom, displeje oboch sú dotykové. Široký záber konektivity pozostáva napríklad z HDMI, LAN i USB 2.0 konektorov. K tomu prirátajme po štyri rýchle USB 3.0 porty a hlavne najnovší USB 3.1 Gen 2 typu C, podporujúci prenosové rýchlosti až 10 Gbps.

Operačná RAM je u oboch v základe 4 GB, rozšíriť ju je možné na 32 GB, resp. 16 GB u menšieho z nich. Vybrané modely môžu byť vybavené rýchlym úložiskom SSD s rozhraním PCIe 3.0 x4 M.2 alebo 3D kamerou Intel RealSense. Neopomeňme zvukovú technológiu ASUS SonicMaster Premium so šiestimi reproduktormi v stereofónnej konfigurácii s celkovým výkonom 16 W.

ASUS Zen AiO Pro 09
ZDROJ | ASUS

Model Zen AiO Pro Z240IC sa predáva od 1 470 €, menší model Z220IC zoženiete za 1 103 €.

https://www.youtube.com/watch?v=uIgyw9NtHCA

ZdrojASUS

Komentáre k článku