Predplatenka od Telekomu dostáva nový nekonečný dátový balík

ZDROJ | Samsung

Na jeseň zazvonil predplatenej karte Easy od Telekomu po viac ako 20 rokoch umieráčik. To ale nie je vôbec na škodu, pretože prišla celkom nová služba, Predplatenka. Aj tá ponúka kredit, no aj celkom nové dátové balíky s výhodnejšími cenami. Teraz má jeden nový, dátový. 

Od zajtra bude v Predplatenke úplnou novinkou nový dátový balík Nekonečné pripojenie na 10 dní len za cenu 4 €. Jeho obrovskou výhodou je fakt, že je bez akéhokoľvek dátového limitu. Jedinými obmedzeniami je čas spomínaný už v jeho názve a rýchlosť.

Dátový balíček Nekonečné pripojenie na 10 dní je platné, logicky, 10 dní od aktivácie. Zároveň jeho maximálna prenosová rýchlosť je 1 Mbit/s čo je však na bežné dátovanie viac ako dosť.

Ak však radi počítate, tak si to prepočítajte ak by ste surfovali 24 hodín denne, celých 10 dní, za 4 eurá by ste dostali okolo 108 GB! 1 GB dát by vás tak stál necelá 4 centy, presne 0,037 €. Dobré, nie? 

ZDROJ | Telekom

Vedeli ste, že…? 

Balíček Nekonečné pripojenie funguje aj v roamingu, v Zónach 0 a 1 je rýchlosť rovnaká ako v domácej sieti, 1 Mbit/s, FUP je nastavená na 1,9 GB. 

Nekonečné pripojenie na 10 dní sa bude dať aktivovať v Telekom aplikácii, webe alebo SMS, pričom paralelne s balíčkom sa dajú aktivovať aj denné balíčky podľa potreby na dočasné zvýšenie rýchlosti. 

Ďalšie balíčky sú pritom už známe, menej známe je ale to, že oproti Easy karte zákazníci dostávajú 2x viac dát za rovnakú cenu.

Napríklad na deň si môžete aktivovať 2 GB dátový balík za 1,50 €, ale aj nekonečný balík za 2 €.

Na 10 dní si môžete kúpiť nie len vyššie spomínaný Nekonečný dátový balík, ale aj 1 GB balík za 2 €.

Nakoniec môžete staviť aj na 30-dňové balíky. Za 1 GB voľných dát na 30 dní zaplatíte 3 €, pričom pribúdajú nové balíky 3+1 GB za 6 € a 5+1 GB za 8 €. 

Nová Predplatenka je v predaji a kúpiť si ju môžete cez webovú stránku operátora, na pobočke, alebo aj telefonicky cez kontaktné centrum. Samotná Predplatenka stojí 5 €, no na karte vás už bude čakať kredit v hodnote 10 €. Ďalší kredit si môžete na kartu dobiť cez internet, bankomaty, internet banking a samozrejme, aj cez mobilnú aplikáciu Telekom, kde môžete priebežne sledovať vašu spotrebu a aktívne balíky služieb.

ZDROJ | Unsplash

Komentáre k článku