Prečo sa oplatí kúpiť Samsung Galaxy Note8 v predobjednávke?

Niet pochýb o tom, že najnovší smartfón Samsung Galaxy Note8 patrí k najvybavenejším na trhu. Zaujme vás Infinity displejom, vylepšeným perom S Pen aj dvoma fotoaparátmi s optickou stabilizáciou obrazu. Ak si ho predobjednáte, získate k nemu aj hodnotný darček v hodnote až 149,90 €.

Samsung Galaxy Note8  prichádza aj na Slovensko už 15. septembra 2017. Môžete si ho kúpiť v dvoch farebných verziách – čiernej Midnight Black alebo zlatej Maple Gold, a to za cenu 999 €. Bude dostupný u množstva predajcov, vrátane mobilných operátorov. Ešte skôr, ako vám prezradíme, prečo sa ho oplatí kúpiť v predobjednávke, ukážeme si, čo vlastne Note8 prináša.

V prvom rade ide o smartfón s nádherným dizajnom a exkluzívnym spracovaním. To, že má až 6,3-palcový displej v rukách ani nepocítite. Ide totiž o unikátny Super AMOLED Infinity displej, ktorý je po stranách zakrivený, a tak smartfón výborne sadne do ruky. Displej sa tiahne takmer po celej prednej ploche a jeho rozlíšenie je Quad HD+.

ZDROJ | Samsung

To by ale nebol Note, aby sa nepýšil unikátnym perom S Pen. To v novinke Note8 ponúka úplne nové možnosti, ako písať, kresliť, ovládať telefón, či komunikovať s priateľmi. Pero je vybavené jemnejším hrotom, je citlivejšie na tlak a ponúka funkcie ako napríklad preklad celých viet z cudzieho jazyka, vystrihnutie obrázku a následné odoslanie a podobne. Samozrejme je ukryté v tele smartfónu.

V praxi oceníte aj funkciu Screen Off Memo pre vytváranie poznámok na zamknutej obrazovke. Vytvoriť si takýmto spôsobom môžete až sto strán poznámok okamžite po vybratí pera S Pen z telefónu. Tieto poznámky je pritom možné pripnúť na displej v režime Always On a priamo na tomto displeji poznámky aj upravovať.

ZDROJ | Samsung

Samozrejmosťou je výkonný hardvér, ale aj dlhá výdrž vstavanej 3 300 mAh batérie. Tú môžete nabíjať i bezdrôtovo a pritom celý smartfón Samsung Galaxy Note8 spĺňa štandard IP68, takže sa nebojí ani vody či prachu.

Note8 ponúka aj možnosť snímania očnej dúhovky. Môžete tak rýchlo a jednoducho odomknúť smartfón bez potreby potiahnuť prstom cez displej alebo priloženia odtlačku prsta na snímač odtlačkov prstov.

ZDROJ | Samsung

Samsung Galaxy Note 8 má k dispozícii aj duálny 12 Mpx snímač, kde jeden je širokouhlý objektív s clonou f/1.7 a druhý teleobjektív s clonou f/2.4. Podstatnou novinkou je duálny optický stabilizátor obrazu (OIS) a 2-násobný optický zoom. Jednoducho s týmto smartfónom môžete vytvárať fotografie ako profesionál, teda aj s rozmazaným pozadím.

Galaxy Note8 podporuje aj rozhranie Samsung DeX pre tých, ktorí potrebujú v začatej práci na mobilnom zariadení bezproblémovo pokračovať na stolnom počítači, či už sú v teréne, v kancelárii alebo doma. A práve túto funkčnosť si budete môcť naplno užívať, ak si Note8 predobjednáte.

Dokovacia stanica Samsung DeX, ktorá vás prekvapí svojou jednoduchosťou používania a prenositelnosťou, môže byť vaša úplne zadarmo. Stačí ak si Samsung Galaxy Note8 predobjednáte u jedného z predajcov, alebo u mobilných operátorov. Dokovacia stanica Samsung DeX pritom stojí bežne v predaji 149,90 €.

Samsung DeX je malá okrúhla krabička, do ktorej stačí vložiť váš smartfón Samsung Galaxy Note8, pripojiť monitor, myš a klávesnicu a razom sa ocitnete v prostredí s operačným systémom Android podobnému stolnému počítaču.

ZDROJ | Samsung

Samsung DeX sa hodí napríklad pri písaní dlhších e-mailov, na úpravu dokumentov či prácu s viacerými aplikáciami naraz. So Samsung DeX tak nemusíte investovať stovky eur do ďalšieho počítača, využíva totiž výkon vášho smartfónu Samsung Galaxy Note8. Navyše máte všetky dáta na jednom mieste. V prípade, kedy potrebujete pracovať na väčšej obrazovke, jednoducho váš smartfón pripojíte do Samsung DeX a ste v prostredí, ako pri stolovom počítači. Dobré, že? Ale pozor, predobjednávky končia už 14. septembra 2017.

ZDROJ | Samsung

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

Zdrojsamsung.sk

Komentáre k článku