Praha prvýkrát zažila regionálny launch Honor 8X

Ak nás Honor pozýva do Prahy, väčšinou sa jedná o lokálne predstavenie novinky pre náš trh. Tentokrát To však bola udalosť, aká sa tak často neopakuje. Do Prahy cestovali novinári z viac ako 25 krajín, aby naživo videli uvedenie nového Honor 8X.

Samozrejme úroveň takejto akcie bola poriadne vysoká a tak sme nemohli chýbať ani my. Keďže sa však jednalo o prvé podobné uvedenie modelu tejto čínskej spoločnosti v našom regióne, ktoré sa navyše konalo tak blízko, rozhodli sme sa, že vás na uvedenie nového smartfónu zoberieme a ukážeme vám, ako takéto predstavenie nového modelu vlastne prebieha.

https://youtu.be/7PEC6496iwM

Nájdite si teda chvíľku času a pozrite sa sami, ako veľkolepo Honor svoj najnovší model s označením Honor 8X uviedol.

Ak by ste chceli vedieť viac o novom Honore 8X, ktorý je aj veľmi dobrým tipom na vianočný darček, určite nevynechajte aj náš článok z jeho predstavenia. Samozrejme ešte podrobnejšie sa o tom, čo všetko ponúka tento model dozviete v samostatnej recenzii, ktorú už rovnako nájdete na TECHBOX.sk.

Honor 8X totiž naozaj má čím zaujať a to tak veľkým displejom, ako aj výkonným hardvérom, ale aj fotoaparátom, ktorý vďaka využitiu umelej inteligencie produkuje skutočne nádherné fotografie.

Samozrejme aj nový model ostáva pritom verný svojej filozofii a je dostupný za priaznivú cenu. Oficiálna maloobchodná cena pre Honor 8X teda je 309,00 €.

Komentáre k článku