Pozrite si TOP vychytávky appky VÚB Mobil Banking

Veríme, že ste si pozreli niektoré z našich posledných videí, kde sme vám ukázali ako jednoducho zaplatíte kamošovi za obed či vyberiete si hotovosť mobilom. Sú to funkcie obľúbenej bankovej aplikácie VÚB Mobil Banking, avšak je ich ďaleko viac. Teraz vám ukážeme ďalšie vychytávky, ktorá vás milo prekvapia.

Vo VÚB Mobil Banking si ešte pred prihlásením môžete pozrieť zostatok na vašom účte. Stačí keď si v menu osobných nastavení zapnete Rýchly zostatok a vyberiete si, ktorý z účtov si chcete nechať zobraziť. Dokonca sa môžete rozhodnúť, či bude zobrazený zostatok v presnej sume alebo v percentuálnom zobrazení.

Pozrite siVýber hotovosti mobilom je už aj v appke VÚB Mobil Banking, takto funguje

Vynikajúcou vychytávkou je aj rýchly prístup k vybraným funkciám. V menu nastavení Rýchleho prístupu si označíte, ku ktorým funkciám budete pristupovať priamo z hlavnej obrazovky, ešte pred samotným prihlásením sa do aplikácie.

Pozrite siTakto jednoducho zaplatíte kamarátovi za obed

Príjemným prekvapením je možnosť personalizovať si aplikáciu VÚB Mobil Banking až do takej miery, že si môžete zvoliť fotografiu či obrázok, ktorý máte radi. Pozrite si naše nové video s TOP vychytávkami appky VÚB Mobil Banking.

https://youtu.be/gkLXh-Q_wwI

Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre oba najrozšírenejšie operačné systémy, iOS aj OS Android.

Článok a video bolo pripravené v spolupráci s partnerom VÚB banka.

ZdrojVÚB

Komentáre k článku