Pozrite si nové Samsungy Galaxy S10 na videu!

Nie je pochýb o tom, že Samsungu sa opäť podarilo priniesť zaujímavé vylepšenia v top triede svojich smartfónov. Práve pred niekoľkými minútami, totiž ukončil všetky úniky a oficiálne predstavil nové modely radu Samsung Galax S10.

recenziaOplatilo sa čakať! Samsung Galaxy S10+

Ako už určite viete z nášho článku, novinky sú rovno tri. Oficiálne teda môžeme privítať nový Samsung Galaxy S10, jeho väčšieho súrodenca, Samsung Galaxy S10+ a kompaktný model Samsung Galaxy S10e.

Novinky zaujmú hneď niekoľkými funkcionalitami. Spomenúť musíme nový Infinity-O dynamický AMOLED displej. Ten má certifikáciu HDR10+ a pomer strán 19:9.

Pozrite siSamsung Galaxy S10 – na toto trio sme čakali 10 rokov?

Okrem neho však Samsung v prípade noviniek Samsung Galaxy S10 popracoval aj na fotoaparáte. Ten okrem modelu S10e ponúkne rovno tri snímače, pričom novinkou je širokouhlý snímač. Nechýba ani vylepšené video s prepracovanou stabilizáciou Steady Shot, či unikátny nočný režim, ktorý vytvára až 17 fotografií s rôznou expozíciou.

Všetky novinky však nájdete v našom článku z predstavenia nových modelov Samsung Galaxy S10. Fotografie a text sme však doplnili aj o krátke video, na ktorom by sme Vám radi ukázali nové smartfóny naživo.

https://www.youtube.com/watch?v=6bXF7oVzgvA

Ak vás teda novinky zaujali, nájdite si chvíľku a pozrite si naše video z predstavenia Samsung Galaxy S10, ktoré sme pre vás pripravili. Budeme radi ak nám dáte like, prípadne sa pod videom vyjadríte o tom, čo sa vám na nových modeloch páči, prípadne naopak nepáči. Rovnako nás poteší ak sa o video podelíte s priateľmi, ktorí sú fanúšikmi moderných technológií.

Komentáre k článku