Pozrite sa, akú výzvu Sajfa pripravil so Samsungom

Samsung a Sajfa sa dali dokopy a v predvianočnom čase pripravili instagramovú výzvu s hashtagmi #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Čo má byť motívom tejto výzvy?

Akcia, v ktorej sa stretli známy moderátor a youtuber Sajfa a spoločnosť Samsung, má spojiť mladšie generácie s ich starými rodičmi. Preto jej motívom je podarovanie toho najcennejšieho, teda spoločne stráveného času.

Veď práve čas, ktorý so svojimi starými rodičmi strávime spolu, je to, čoho si v dnešnej dobe môžeme navzájom užiť v omnoho väčšej miere vďaka moderným technológiám. Tie nám predsa pomáhajú prekonávať akékoľvek vzdialenosti naprieč celým svetom.

Pokiaľ sa to dá, je dobré, ak svoju babku či dedka naučíme zaobchádzať so smartfónom alebo tabletom a taktiež aj so základnými komunikačnými aplikáciami. Umožní nám to navzájom častejšiu komunikáciu.

ZDROJ | Samsung

V tejto vianočnej výzve Sajfa vyzýva svojich followerov na Instagrame, aby si našli chvíľku času na návštevu svojej babky, dedka, starkej či starkého. Pochopiteľne, že Sajfa chce aj dôkaz o tom, že ste sa osobne stretli. Akým spôsobom? Veľmi jednoduchým.

Urobte si spoločnú selfie fotografiu, ktorú následne do nedele 16. decembra umiestnite na Instagram. Samozrejme, nezabudnite ju označiť hashtagmi, a to #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Pokiaľ však už nemáte ani jedného z vlastných starých rodičov, odfotografovať sa môžete aj s iným seniorom z rodiny.

Aby sa táto pekná myšlienka šírila ďalej, je potrebné, aby ste navyše označili ďalších troch kamarátov. Pritom ich vyzvyte, nech urobia to isté. Sajfa ide príkladom a ako prvý vyzval moderátorku Adrianu Polákovú a známeho instagramera s prezývkou slepacibujon. Viete, kto sa za ňou skrýva? Herec Marek Fašiang.

ZDROJ | Samsung

Zo všetkých fotografií, ktoré budú uploadnuté na Instagram Sajfa počas budúceho týždňa (17. – 21. 12.) každý deň vyberie jedného z vás. Vybraný výherca získa najnovší smartfón Samsung Galaxy A7. Tento smartfón je charakteristický tromi hlavnými a jedným 24 Mpx predným fotoaparátom.

Avšak, vybraný výherca nedostane iba jeden smartfón, ale rovno dva Samsung Galaxy A7. Ako zrejme predpokladáte, jednu pre seba a druhý pre svojho seniora. Sajfa tak za celý týždeň vyžrebuje piatich výhercov, takže celkovo rozdá desať smartfónov Samsung Galaxy A7.

Video s výzvou je k dispozícii na Sajfovom instagramovom profile.

View this post on Instagram

🎄🎁 VIANOČNÁ SÚŤAŽ so @samsungczsk 🎁🎄 ĽAHUČKÉ ZADANIE :: Navštívte ešte pred Vianocami svoju babku, dedka, starkého, starkú, či akéhokoľvek seniora vo vašej blízkosti – spravte si s nimi selfie a do nedele 16/12 ju hoďte na #instagram aj s hashtagmi #A7spaja #fotosbabkou #fotosdedkom a označte a vyzvite 3 svojich priateľov aby spravili to isté! ⬇️ Ten ďalší týždeň vyberiem zo všetkých uploadnutých fotiek každý deň výhercu (bude ich až 5) pričom každý z nich dostane jednu #samsungA7 pre seba a jeden #A7 pre svojho seniora NECH STE BUDÚCI ROK EŠTE V INTENZÍVNEJŠOM KONTAKTE 📲☎️📞 VEĎ SAMI DOBRE VIETE, ČO JE NIELEN NA VIANOCE TO NAJDÔLEŽITEJŠIE! 😘💓 #nikdynehovoržemášzlýdeň #snívajzabdela #vašelajkysúmojekrídla ➡️ Ja označujem @slepacibujon (díky, že si mi pomohol s týmto videom) @marekfasiang a @adriana_polakova

A post shared by © Sajfa (@sajfa) on

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung.

ZdrojSajfa / Instagram,Samsung TS

Komentáre k článku