Pozreli sme sa na unikátny Orange van, ktorý brázdi po Slovensku

Orange na slovenské cesty pustil špeciálny van plný technológií. Pozrite sa, čo ukrýva a prečo by ste sa mali tešiť z toho, že príde aj k vám.

Orange odštartoval zaujímavý projekt „Orange u vás doma“, ktorého cieľom je priniesť doslova až na vašu ulicu, či pred váš dom možnosť vyskúšať si výhody optického internetu či televízie od Orangeu. Ak sa takýto špeciálny Orange van objaví u vás, znamená to jediné, dobudovala sa vo vašom okolí optická sieť s množstvom výhod.

Orange prinesol svoje špeciálne upravené vozidlo priamo k našej redakcii, a tak sme mali jedinečnú možnosť nahliadnuť do vnútra novej služby. Niekoľko mesiacov bude Orange u vás doma navštevovať množstvo miest a obcí, aby vám ukázal výhody svojich služieb a ponúkol aj niečo naviac.

Špeciálny automobil je upravený tak, aby mohol zastať aj na mieste bez pripojenia na elektrickú sieť. Má vlastný generátor a pre ukážku služieb využíva výhody rýchlej 4G siete operátora. Vo vnútri to vyzerá veľmi príjemne, v modernom interéri sa budete cítiť ako v obývačke.

K dispozícii vám budú zástupcovia operátora, ktorí vám dokážu poradiť a ukážu výhody služieb prezentovaných v rámci tejto špeciálnej kampane. Celkovo po Slovensku budú brázdiť dve posádky po dvoch ľudoch.

Samozrejmosťou je posedenie pri káve, a pokiaľ sa budete o nových službách operátora rozpraváť, vaše deti sa môžu hrať napríklad na Xboxe, ktorý je taktiež súčasťou výbavy tohto vanu. Interiér sa nám mimoriadne páčil, dominuje mu biela farba a nechýba zaujímavá mapa Slovenska s vyznačenými mestami, kde je už optický internet k dispozícii.

Informovať sa môžete, akoby vyzeralo pripojenie na optický internet s rýchlosťou až do 500 Mbit/s. Vyskúšať si môžete ponuku TV cez optiku, ktorej nechýba 31-dňový televízny archív pri 19 TV staniciach. Naživo uvidíte aj ONT zariadenie, ktoré v prípade využívania služby budete mať ukryté v domácnosti.

Určite si pozrite aj štýlový set-top-box Orangeu, ktorý sa vďaka okrúhlemu dizajnu hodí aj do najmodernejších interiérov. Áno, táto štýlová krabička stačí na to, aby ste si mohli rôzne programy nahrávať, mohli ste využívať 31-dňový TV archív či sledovať desiatky televízií cez optický internet.

Navštíviť van Orange u vás doma sa oplatí, získať totiž môžete aj voucher na využívanie optického internetu na 3 mesiace zadarmo. O plánovaných trasách sa dozviete na stránke Orangeu, napríklad najbližšie Orange so službou Orange u vás doma dorazí do Serede, Banskej Bystrice, Šale a do Galanty.

Pozrite si aj naše video, kde vám o novinke porozpráva aj otec projektu: Milan Šimon, špecialista predaja služieb Orange pre domácnosť.

https://youtu.be/7gii62NYHxk

Komentáre k článku