Pozor, TECHBOX hľadá šikovného redaktora alebo redaktorku!

Neustály rast nielen portálu TECHBOX.sk, ale i PDF magazínu TECHBOX Android Špeciál a printového časopisu TECHBOX si vyžiadal napísať aj tento článok. Nič nestíhame, nemáme čas na oddych a relax je pre nás neznáme slovo. Ok, nie tak celkom, no POTREBUJEME POSILY!


TECHBOX.sk

 

Ak práve končíš semester alebo školský rok a hľadáš robotu nielen na leto, pričom technológie 21.storočia ti nerobia žiadny problém rovnako, ako náš materinský jazyk, neváhaj a ozvi sa nám!

 

Koho hľadáme?

Šikovného redaktora alebo redaktorku, ktorí budú mať na starosti písanie denných noviniek a rôznych tém na portál TECHBOX.sk, časom i testy pre magazín TECHBOX Android Špeciál a printový časopis TECHBOX. Nemusíš byť z Bratislavy (ani my všetci nie sme), ale pokojne aj z akéhokoľvek kúta Slovenska. Zároveň musíš mať chuť a dostatok času (minimálne 3-4 hodiny denne).

 

V čom by si sa mal/mala vyznať?

Top oblasťami sú pre nás AUDIO, VIDEO, TV, ale aj IT či MOBIL. Presne v takom poradí, ako čítaš. O mobiloch „vieme všetko“, preto potrebujeme posilu skôr pre iné oblasti, ktoré už nestíhame pokrývať.

TECHBOX.sk

Čo ti ponúkneme?

Prácu v mladom dynamickom kolektíve a prosperujúcej spoločnosti…blablabla.

Aj to, ale v prípade, že sa osvedčíš, budeš môcť nielen písať denné články na web, ale i testovať najnovšie vychytávky z najrôznejších technologických oblastí a ešte za to dostaneš aj zaplatené!

 

Ako to skúsiť?

Ozvi sa nám na redakcia@techbox.sk, napíš nám niečo o sebe (v čom si dobrý/dobrá, v čom si ako ryba vo vode) a čo by si chcel pre TECHBOX robiť. Následne ti zadáme domácu úlohu a podľa toho ako sa s ňou popasuješ si ťa vyberieme.

 

PS: Ak si sa vo vyššie uvedených požiadavkách nenašiel, no máš super nápad na náš web, napíš nám aj tak! Radi si ho prečítame a zvážime.

TECHBOX.sk

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku