Poznáš to?: aplikácia ktorá vám zaručene prevetrá slovnú zásobu

ZDROJ | GooglePoznáš to

Rozšírenie slovnej zásoby spojenej so zlepšením predstavivosti prostredníctvom aplikácie Poznáš to? nie je na škodu. Projekt od českých autorov je dostupný bezplatne na oboch najväčších mobilných platformách.

Hra vás síce neprivíta moderným dizajnom známym z veľkých projektov, no straším ale zároveň funkčným menu zloženého len z troch tlačidiel.

V pravom rohu si môžete všimnúť tlačidlo na odstránenie reklám za poplatok 89 centov a na druhej strane, až príliš malým písmom počet, získaných mincí.

Poznáš to

Poznáš to

Prekliknutím sa priamo do hry začnete triviálnymi „hádankami“ na zopár písmen. Napríklad hneď prvú zvládne hádam každý z vás.

Ak sa však dostanete na slová zložené zo šiestich či viacerých písmen, pocítite skutočnú náročnosť hry. V niektorých prípadoch sa zvolené 4 štvorcové obrázky zdajú bez súvisu, no opak je pravdou.

Mnohokrát sa mi stalo, že som si až potom uvedomil očividnú spojitosť. Nezaobišiel som sa ale bez použitia nápovede. Tá je formou odstránenia jedného z ponúkaných písmen alebo jeho pridania do hľadaného slova.

Pozrite siBalance: logická hra, ktorá vám ponúkne zamestnanie

Poznáš to

Poznáš to

Kreditov však nezískate dostatok, aby ste ich mohli bez starostí míňať na pomoc. Vývojári sa ale určite potešia, keď ich podporíte zakúpením mincí za zopár eur.

Ocenil by som širšiu ponuku, kategorizáciu a možno aj modernizáciu dizajnu. Funkčnosti či systému hry nie je čo vytknúť.

Pozrite siDictionary.com – posuňte svoju angličtinu na novú úroveň

Poznáš to

Poznáš to

Zaujímavé je, že Android verzia je v slovenskom jazyku, no iOS aplikácia v tom českom. Obsahovo sa však nelíšia.

ZDROJ | GooglePoznáš to

Poznáš to?78%

Veľkosť:
94,92 MB
Platforma:
Android 2.3.3 a novší, iOS 6.0 a novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Poznáš to? sa javí ako ideálna zábavka na voľné chvíle, ktorá zlepší vašu slovnú zásobu a predstavivosť.

Komentáre k článku