Poznáme výhercu unikátnej čističky vzduchu Stadler Form Roger

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať novú čističku vzduchu Roger s novým dizajnom a účinnými filtrami od švajčiarskeho výrobcu Stadler Form. Stačilo sledovať náš profil na Instagrame, zapojiť sa do súťaže a boli ste v hre. My výhercu už poznáme. Kto vyhral?

Ak nás pravidelne sledujete, tak viete, že novú rodinu dizajnových čističiek vzduchu od Stadler Form tvoria Roger Little, Roger a Roger Big. Dizajn navrhol dizajnér Matti Walker, ktorý má na konte viaceré legendárne produkty Stadler Form. Excelentný výkon čističiek vzduchu Roger potvrdzujú nezávislé certifikáty a testy AIRMID, TÜV a ECARF z európskych laboratórií. Svoje schopnosti ale čistička Roger, ktorú ste mali možnosť vyhrať, potvrdila aj v nedávnom veľkom súboji redakcie TECHBOX.sk. 

ZDROJ | Stadler Form

Rozhodne by ste mali vedieť, že patentovaný Dual Filter v čističke vzduchu predstavuje kombináciu HEPA H12 filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Vďaka nemu Roger zachytí 100% ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra. HEPA filter zachytí nielen peľ a prach, ale i mimoriadne jemné častice ako sú nebezpečné vírusy a baktérie.

Nezávislé testy v laboratóriách AIRMID tiež potvrdili, že čističky vzduchu Roger filtrujú až 99,9% všetkých vírusov chrípky A zo vzduchu za 60 minút. Zároveň majú aj certifikát aj na filtrovanie aktuálne nebezpečného vírusu SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19, ale aj baktérie Escherichia coli (EHEC), ktorá hnačky, zápaly čriev a iné gastro ochorenia.

Certifikované európske centrum pre výskum alergií (ECARF) testom tiež potvrdilo, že čističky vzduchu Roger úplne vyhovujú potrebám alergikov a astmatikov.

V automatickom režime čistička Roger pomocou špeciálnych snímačov monitoruje kvalitu ovzdušia a upravuje svoj výkon podľa aktuálnej kvality vzduchu. Čím je znečistenie vzduchu v byte či kancelárii vyššie, tým vyšší je výkon čističky. V redakcii novinku naplno používame a musíme potvrdiť, že funguje spoľahlivo.

Čistička Stadler Form Roger je určená do miestností s veľkosťou do 66 m2. Nám sa páči, že čističku môžeme ovládať buď cez dotykový panel na hornej strane, alebo aj pomocou mobilnej aplikácie na diaľku. Stadler Form Roger má totiž integrovaný Wi-Fi modul.

Stadler Form navyše poskytuje prémiové servisné služby. Tie zahŕňajú nepretržitý kontakt so zákazníkom, bezplatné vyzdvihnutie a vrátenie reklamovaného tovaru a garanciu vybavenia reklamácie maximálne do 12 dní. Takto si predstavujeme prémiový servis.

Zamilovali ste sa do novinky Stadler Form Roger? Neprekvuje nás to. Jeden z vás však túto unikátnu čističku mohol vyhrať v našej súťaži, ktorú sme spustili na Instagrame. Dnes už poznáme víťaza, a je ním Lenka Lienočka z Prešova. Gratulujeme!

Budeme radi ak nás aj naďalej budete sledovať na Instagrame Techbox.sk, kde pre vás pravidelne pripravujeme aj nové súťaže, no dozviete sa tu info z našej redakcie a jej zákulisia, ale aj množstvo zaujímavostí o TECH hračkách, ktoré práve skúšame. Ak máte radi dizajnové produkty, ktoré zabezpečia čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti či vo firme, odporúčame vám sledovať aj profil StadlerForm Slovakia, partnera našej súťaže.

A ak sa vám Stadler Form Roger páči a nevyhrali ste ho, rozhodne si prečítajte, ako naplno využívame čističky vzduchu v našej novej smart redakcii

 

 

 

Komentáre k článku