Poznáme výhercu Suzuki Swift na týždeň s plnou nádržou

ZDROJ | Suzuki

Počas prvej polovice marca ste súťažili o možnosť získať najnovší Suzuki Swift na celý týždeň aj s plnou nádržou. Do našej prvej súťaže s možnosťou získať auto na týždeň sa zapojilo takmer 1,5-tisíc ľudí, z ktorých sme, po vytriedení správnych odpovedí a duplikátov, vyžrebovali výhercu. Kto z vás si užije jazdu na najnovšom Suzuki Swift?

Na to, aby ste mohli byť zaradení do žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché otázky, na ktoré ste správnu odpoveď našli na stránke Suzuki.

1. Je na našom trhu model Suzuki Swift k dispozícii aj s hybridnou technológiou?

áno

2. Akú najnižšiu spotrebu dosahuje nový Suzuki Swift pri kombinovanej jazde v meste aj mimo neho?

4,3 l/100 km

ZDROJ | Suzuki

Vďaka správnym odpovediam na obe súťažné otázky a veľkej dávke šťastia sa z jazdy na novom Suzuki Swift v termíne od 23.4. do 30.4.2018 môže tešiť Kristína Lipovská z Bratislavy. Gratulujeme!

V otvorejnej nesúťažnej otázke „Na aké miesta by si sa s novým Suzuki Swift vybral/a v prípade výhry v našej súťaži?“ nám Kristína napísala: „Zobrala by som ho na výlet (a teda aj s rodinou) do Trenčína, potom na Veľkú Javorinu, zalyžovať si na Starú Myjavu a nakoniec do Banskej Štiavnice, lebo je tam krásne.“


Nevyhrali ste? Nesmúťte, zapojiť sa môžete do našej ďalšej súťaže, v ktorej môžete teraz vyhrať ručne šité slovenské puzdrá Red Ant z pravej kože s vôňou medu.

ZdrojSuzuki

Komentáre k článku