Poznáme výhercu štýlového smartfónu Samsung Galaxy A5 od VÚB banky

Prvé dva augustové týždne ste súťažili o štýlový smartfón Samsung Galaxy A5 vďaka aplikácii VÚB Mobil Banking. Opäť sme účastníkov súťaže počítali na tisícky, no vyhrať nový smartfón mohol len jeden z vás. Zo všetkých účastníkov súťaže sme po vytriedení správnych odpovedí a duplikátov, vyžrebovali výhercu. Pozrite sa, kto vyhral nový smartfón Samsung Galaxy A5 2017 od VÚB banky.

Na to, aby sme vás zaradili do záverečného žrebovania, stačilo správne odpovedať na jedinú súťažnú otázku týkajúcu sa obľúbenej aplikácie VÚB Mobil Banking. Správnu odpoveď ste našli aj na stránke with.vub.sk. Správna odpoveď na súťažnú otázku znela:

Predstav si, že si na dovolenke. Aké máš možnosti v aplikácii VÚB Mobil Banking v prípade, že nevieš nájsť svoju platobnú kartu, nechceš, aby ti ju zneužili, ale je šanca, že ju ešte nájdeš?

Kartu si viem dočasne deaktivovať kliknutím na zámok pri karte a spätne ju potom dokážem aktivovať.

Vďaka správnej odpovedi na súťažnú otázku a veľkej dávke šťastia sa z nového smartfónu Samsung Galaxy A5 2017 od VÚB banky môže tešiť O. Vysopal z Bratislavy. Gratulujeme!

Za podporu súťaže a cenu pre výhercu ďakujeme partnerovi VÚB banka. Rovnako ďakujeme vám, účastníkom súťaže, aj za podnetné tipy v nesúťažnej anketovej otázke: „Potešíš nás, ak nám napíšeš, aké nové vylepšenie/features by si uvítal/a v aplikácii VÚB Mobil Banking?“. Veríme, že niektorý z vašich podnetov sa objaví aj v najnovšej aktualizácii aplikácie VÚB Mobil Banking.

ZdrojVÚB Mobil Banking

Komentáre k článku