Poznáme výhercu špičkových outdoorových inteligentných hodiniek Garmin Instinct

Prvé dva decembrové týždne ste s nami hrali o inteligentné hodinky Garmin Instinct. Vidieť, že po takomto gadgete túžite, účasť bola výborná. Vyhrať však mohol opäť len jeden z vás. Pozrite sa, kto si nakoniec bude užívať špičkové outdoorové hodinky Garmin Instinct.

Na to, aby sme vás zaradili do záverečného žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché sútažné otázky týkajúce sa novinky. Výherca si bude užívať hodinky Garmin Instinct, ktoré do súťaže venoval autorizovaný distribútor značky Garmin pre Slovensko, spoločnosť CONAN, s.r.o.

ZDROJ | Garmin

Správne odpovede na súťažné otázky sú:

1. Aký špeciálny štandard odolnosti spĺňajú hodinky Garmin Instinct?

MIL-STD-810G

2. Aké dva typy rozhraní používa Garmin Instinct na bezdrôtové prepojenie s externými senzormi a smartfónom?

Bluetooth a ANT+

ZDROJ | Garmin

Vďaka veľkej dávke šťastia sa z nových outdoorových inteligentných hodiniek Garmin Instinct môže tešiť M. Martančík z Liptovského Mikuláša. Gratulujeme!

Ak ste nevyhrali, máme pre vás novú šancu. Do 10. januára 2019 hráme v ankete NAY TECHBOX roka 2018 o špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 4 40 mm od Tatra banky, nadupaný smartfón Samsung Galaxy A8 od VÚB banky, výborný outdoorový Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 od JBL a atraktívny smartfón Xiaomi Mi A2 Lite 32 GB s licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločnosti ESET.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku