Poznáme výhercu smartfónu Samsung Galaxy A50 od VÚB banky

Posledné dva májové týždne ste súťažili o skvelý smartfón Samsung Galaxy A50, a to vďaka aplikácii VÚB Mobil Banking.

Aj tento raz sme účastníkov súťaže počítali na tisícky. Vyhrať nový smartfón však mohol len jeden z vás. Zo všetkých účastníkov súťaže sme po vytriedení správnych odpovedí a duplikátov vyžrebovali výhercu. Pozrite sa, kto vyhral nový smartfón Samsung Galaxy A50 od VÚB banky.

Na to, aby sme vás zaradili do záverečného žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché súťažné otázky týkajúce sa obľúbenej aplikácie VÚB Mobil Banking. Správne odpovede ste našli aj na stránke with.vub.sk a zneli nasledovne:

Predstav si, že si chceš našetriť na svoju vysnívanú dovolenku. Ako sa volá funkcia, vďaka ktorej si môžeš v aplikácii VÚB Mobil Banking šetriť každý deň dokonca aj bez prihlásenia sa do aplikácie?

Denné sporenie

Je možné s aplikáciou VÚB Mobil Banking platiť bezkontaktne smartfónom s NFC?

áno, vďaka Google Pay

Vďaka správnym odpovediam na súťažné otázky a veľkej dávke šťastia sa z nového smartfónu Samsung Galaxy A50 od VÚB banky môže tešiť N. Truongová, Bratislava. Gratulujeme!

Za podporu súťaže a cenu pre výhercu ďakujeme partnerovi VÚB banka. Rovnako ďakujeme vám, účastníkom súťaže, aj za podnetné tipy v nesúťažných anketových otázkach. Veríme, že niektorý z vašich podnetov sa objaví aj v najnovšej aktualizácii aplikácie VÚB Mobil Banking, prípadne napomôže k ďalšiemu skvalitňovaniu služieb.
ZdrojVÚB Mobil Banking

Komentáre k článku