Poznáme výhercu smartfónu Coolpad Porto

ZDROJ | Coolpad

Dva týždne ste hrali o štýlový smartfón Coolpad Porto. My už vieme, kto bude jeho šťastným majiteľom. Pozrite sa, či ste nevyhrali práve vy!

RECENZIACoolpad Porto: cenová bomba pre tínedžerov

Coolpad je nová značka na našom trhu s dlhoročnou tradíciou v rodnej Číne. Kompaktný Coolpad Porto so 4,66-palcovým IPS displejom vás zaujme už na prvý pohľad moderným dizajnom a kvalitným spracovaním. Poteší však aj hardvérovou výbavou. Môžete sa totiž tešiť na operačný systém Android 5.1.1. s množstvom aplikácií, ktorý beží na štvorjadrovom procesore Qualcomm Snapdragon 410. Vstavanú 8 GB pamäť môžete dokonca rozšíriť pomocou microSD pamäťových kariet. Pre nadšencov fotografovania sú k dispozícii dva fotoaparáty. Hlavný s rozlíšením 8 Mpx a podporu HDR dokáže nahrávať videá vo Full HD rozlíšení. Predný fotoaparát zase zaujme 5 Mpx rozlíšením pre kvalitnejšie selfie fotografie.

Coolpad_Porto

A ak ste správne odpovedali na nasledujúce otázky, mali ste veľkú šancu novinku v hodnote 139 € vyhrať.

1. Podporuje Coolpad Porto 4G (LTE)?
áno
2. Aké je rozlíšenie hlavného fotoaparátu v novinke Coolpad Porto, ktorý podporuje aj HDR?
8 Mpx

Na uvedené otázky odpovedal správne aj vyžrebovaný súťažiaci Ján Solin z Ružomberka, ktorý sa stáva víťazom smartfónu Coolpad Porto. Výhercovi gratulujeme a za smartfón do súťaže ďakujeme spoločnosti TCCM, s.r.o., oficiálnemu distribútorovi značky Coolpad, ktorá venovala cenu do súťaže.

Pozrite siCoolpad Porto: cenová bomba pre tínedžerov

 

Coolpad Porto 23

Všetkým účastníkom súťaže ďakujeme a tešíme sa opäť pri ďalšom vyhodnotení. Aktuálne už hráme o unikátnu kameru 360fly v hodnote 499 €!

Komentáre k článku