Poznáme výhercu ručne šitých slovenských puzdier z pravej kože s vôňou medu

Počas prvej polovice apríla ste súťažili o možnosť získať trojicu ručne šitých slovenských puzdier Red Ant z pravej kože a s vôňou medu. Do našej novej súťaže sa zapojilo viac ako 1,5-tisíc ľudí, z ktorých sme, po vytriedení správnych odpovedí a duplikátov, vyžrebovali výhercu. Kto z vás si užije unikátne puzdrá s Čičmanským vzorom?

Na to, aby ste mohli byť zaradení do žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché otázky, na ktoré ste správnu odpoveď našli na stránke Red Ant.

1. Ako sa nazýva edícia produktov Red Ant s tradičným vzorom z dedinky v Strážovských vrchoch?

Čičmany

2. Koľko rôznych špeciálnych edícií puzdier nájdeš na stránke redantstyle.com?

11 špeciálnych edícií

ZDROJ | Red Ant

Vďaka správnym odpovediam na obe súťažné otázky a veľkej dávke šťastia sa z trojice puzdier Red Ant špeciálnej edície Čičmany pre notebook Apple MacBook, tablet Apple iPad aj smartfón Apple iPhone vyrobených na Slovensku (podľa vlastného výberu z aktuálne dostupnej ponuky Red Ant) môže tešiť Jaroslav Macej z Košíc. Gratulujeme!

V otvorenej nesúťažnej otázke – Aký nový vzor by sa ti páčil na puzdrách z produkcie Red Ant? nám Jaroslav odpovedal: „Farebný – aké sú napr. na kachličkách budov v Portugalsku…“. Zaujímavé, možno výrobcu inšpiruje.

Nevyhrali ste? Nesmúťte, zapojiť sa môžete do našej ďalšej súťaže, v ktorej môžete teraz vyhrať nový Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou.

Komentáre k článku